هنر میکس

تولید محتوای ارزان اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام

مهم‌ترین معیار برای داشتن یک صفحه اینستاگرام پربازدید، تولید و انتشار محتوای خوب است. این روزها با تشدید بیماری کرونا و کمتر شدن حضور فیزیکی مردم در جامعه، فضاهای مجازی به خصوص اینستاگرام جایگاه بالایی دریافت کردند. اینستاگرام فضایی برای انجام معاملات و یا در برخی موارد، فضایی برای تعامل با مشتریان بالقوه و انجام معاملات در فضای حقیقی است.

تبلیغات و دیده شدن در اینستاگرام نیازمند انتشار محتوای خوب است. با تولید محتوای خوب برند محصولات شما به خوبی دیده می‌شود. تولید محتوای شما در اینستاگرام بازگوی اهمیت برند، محصولات و یا خدمات شما است.

تولید محتوا در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که شامل پست، استوری، ویدئو بلند یا همان  IGTV  و ویدئو زنده یا LIVE  است. در تولید محتوای هریک، باید همیشه سعی کنید که اغراق نداشته و خود واقعیتان باشید. این موضوع و صداقت شما با مخاطبان باعث جذابیت بیشتر شما خواهد شد و همیشه برای تولید محتوا در هریک از این انواع، برنامه‌ریزی داشته باشید. هیچ کاری بدون برنامه‌ریزی عالی پیش نمی‌رود. با تولید محتوای برنامه‌ریزی شده می‌توانید خیلی زود به هدف نهاییتان برسید.

تولید محتوای ارزان اینستاگرام

اینستاگرام بستری برای تولید و انتشار محتوای تصویری است با وجود این‌که محتوای متنی هم منتشر می‌شود؛ ولی تصاویر حرف اول را می‌زنند. تصاویر مخاطب را جذب می‌کند و در مرحله دوم، متن خوانده می‌شود. اگر تصویر نظر مخاطب را جلب نکند، متن نوشته شده هرچقدر جذاب باشد، خوانده نمی‌شود. تولید محتوای تصویری جذاب کار نسبتا ساده‌ای است.

برای این کار به صورت رایگان می‌توانید از نرم افزارهای بسیار ساده و کاربردی که هم برای گوشی و هم برای سیستم رایانه موجود است، استفاده کنید. نرم‌افزارهای خوبی در این زمینه وجود دارند که شما می‌توانید عکسی که دارید را برش دهید و یا افکت‌های زیبایی را روی تصویرتان قراردهید. البته عکسی که منتشر می‌کنید، هرچقدر ساده‌تر و گویاتر و حول محور موضوع کسب‌وکارتان باشد، بسیار زیباتر است.

برای تولید محتوای ارزان اینستاگرام می‌توانید پکیج اقتصادی اینستاگرام هنرمیکس را بررسی نمایید.

 

ایده‌ هایی برای تولید محتوای ارزان اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام بدون هزینه و یا با صرف هزینه بسیار اندک هم قابل انجام است. با ایده‌ های بسیار زیاد می‌توانید محتوای جذاب و مرتبط با کسب‌ و کارتان را تولید کنید. یکی از این ایده‌ ها، حراجی‌ ها و تخفیفات ویژه‌ ایی هستند که می‌توانید برای محصولاتی که تولید می‌کنید در نظر بگیرید. تخفیفاتی حتی با درصد کم‌ هم می‌تواند مخاطبان را ترغیب به خرید کنند.

یکی دیگر از این ایده‌ ها، استفاده از محتواهای آموزشی است. هر از چندگاهی در صفحه اینستاگرام خود از محتواهای آموزشی درباره‌ی موضوع اصلی صفحه استفاده کنید تا برای مخاطبان کاربردی باشد. اگر با افراد مشهوری درباره محصولات و برند خود مصاحبه‌ایی داشته باشید، بهتر است آن را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کنید تا اعتمادسازی را در کاربران خود ایجاد کنید و کاربران بدانند که برند شما مورد اعتماد افراد زیادی از جمله افراد مشهور است.

از ایده‌ های جالبی که می‌توان به آن اشاره کرد، برنامه‌ریزی یک مسابقه است. یک مسابقه درباره پیجتان طراحی کنید و یک جایزه کوچک برای برنده‌ها اهدا کنید. در این صورت، کاربران تعامل زیادی با شما خواهند داشت و منتظر مسابقات و جوایز بعدی می‌مانند و صفحه شما را دنبال خواهند کرد یا یک چالش راه بیاندازید و از مخاطبان بخواهید در آن چالش‌ها شرکت کنند.

حرف آخر

همان‌طور که ذکر شد تولید محتوای جالب برای اینستاگرام کار بسیار پراهمیتی است. یک محتوای خوب می‌تواند صفحه کاری شما را رونق بخشد و کسب‌ و کارتان را توسعه دهد. حتی اگر کسب‌ و کاری نداشته باشید با تولید محتوای خوب در صفحه اینستاگرام و فعالیت و جذب کاربران فعال می‌توانید کسب درآمد کنید.

برای تولید محتوای اینستاگرام خود می‌توانید به شرکت‌ هایی که این کار را انجام می‌دهند مراجعه کنید و کارهای خود را برون سپاری کنید. شرکت هنرمیکس یکی از این شرکت‌ ها است که برای پیچ اینستاگرام شما تولید محتوا  انجام می‌دهد.کسانی‌که وقت استفاده از فضای مجازی و یا دانش استفاده از آن را ندارند، می‌توانند با شرکت هنرمیکس همکاری داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد