هنر میکس
تولید محتوا در تهران

روزانه چند ساعت در حال مطالعه،­ شنیدن یا تماشای محتوای سایت‌ها، شبکه‌های مجازی، صدا و سیما، مجلات، اپلیکیشن‌های مختلف و یا در سالن انتظار فرودگاه‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر هستید؟ کدام محتواها شما را جذب کرده و کدام را ندیده رد می‌شوید؟ در دنیای امروز که مخاطب، مورد هجوم انواع محتواها و تبلیغات سایت‌‌ها قرار دارد و حتی برنامه‌ای که به نظر برنامه‌ی آموزشی می‌آید، خود یک محتوای تبلیغاتی است.

بنابراین، کار صاحبان کسب­‌وکار راحت شده و به راحتی با تولید محتوا و رساندن آن به دست مخاطب دیده می‌شوند. پس با وجود این همه رسانه، دیده شدن کار سختی نیست. کسانی که محتوای شما را می‌بینند تحریک شده و به شما رجوع کنند، این افراد مشکل هستند. محتوای خوب بازدید مخاطب را افزایش می­دهد باید در نظر داشت که از یک محتوا حداقل صد نفر بازدید داشته باشند.

اما چه چیزی است که باعث جذب مخاطب می‌شود؟ محتوای خوب یا کیفیت کار؟ قطعاً در قدم اول این تولید محتوای خوب است که باعث جذب مخاطب می‌شود و کیفیت کار صرفا! باعث ماندگاری او و تبدیلش به مشتری دائم می‌شود. شرکت تولید محتوای هنرمیکس برای تولید محتوا در تهران در کنار شهروندان عزیز تهرانی است. برای آشنایی با ما با این مقاله همراه باشید.

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که در هنگام گذر از یک پیج، یا سایت یا ویدیو ناگهان توقف کرده و از ابتدای متن یا اول صفحه، محتوا را ببینید. آیا محتوای تبلیغاتی شما را از کار روزمره منصرف کرده و به پیج یا شرکتی کشانده است؟ در واقع وظیفه‌ی کارشناس تولید محتوا هم این است که محتوایی تولید کند که بتواند مخاطب را با خود همراه کند.

کسب‌وکاری که محصول معمولی دارد اما محتوای خوبی تولید کرده و خود را به بهترین شکل به مخاطب معرفی می‌کند، فروش بیشتری نسبت به کسب­‌وکاری دارد که محصول عالی تولید کرده اما محتوای تبلیغاتی ضعیفی دارد. دلیل این‌که اکثر کسب­‌وکارها برخلاف کیفیت کار بالایی که دارند، پیشرفت چندانی نمی‌کنند و بعد از مدتی کارشان متوقف می‌شود هم در واقع جدی نگرفتن تولید محتوای با کیفیت است.

در واقع، ما برای هر کاری هزینه می‌کنیم اما وقتی کار به تولید محتوا و تبلیغ می‌رسد به خاطر این‌که این هزینه در جیبمان بماند خودمان این کار به عهده می‌گیریم و نتیجه این می‌شود که کسب‌وکارهای رقیب با اندکی هزینه برای تولید محتوا و تبلیغات از ما پیشی می‌گیرند. در واقع برخلاف تصور اکثر افراد در یک کسب‌وکار، تولید محتوا، بیشتر از هرچیزی به تخصص نیاز دارد و وقتی شما از یک تیم متخصص برای تولید محتوا کمک نمی‌گیرید، شانس خود را برای فروش از دست می‌دهید.

تیم تولید محتوای هنرمیکس به تهران آمده تا برای رونق کسب‌وکارتان کنار شما باشد. شهروندان عزیز تهرانی می‌توانند محتوای خود را اعم از محتوای متنی، محتوای تصویری، محتوای صوتی و همچنین میکس این محتواها را برای سایت و پیج اینستای خود به تیم هنرمیکس بسپارند و خود با خیال راحت روی کیفیت کار تمرکز کنند. با ما همراه باشید.

تولید محتوای متنی در تهران

محتوای متنی شامل مقالات، متن‌ها، توضیحات، مصاحبه‌ها، معرفی‌ها و کپشن‌هایی است که هر روزه با آن مواجه می‌شویم. چه متنی شما را با خود همراه می‌کند؟ آیا کپشن هر پست و مقاله­‌ هر سایتی را تا آخر می‌خوانید؟ آیا متنی را بارها بخوانید و از آن لذت بردید؟ آیا می‌توانید به کسب‌وکار و محصول و خدماتی بدون آن‌که مقاله‌ای از نحوه کار و ویژگی‌ها و خدماتش ارائه داده باشد، اعتماد کرده و مراجعه کنید؟ متن، اولین و قدیمی‌ترین روش برای آگاهی مردم از کسب‌وکار ما است.

مردمان امروزه بر خلاف مردم گذشته با تحقیق و بررسی و خواندن مقالات و دیدن نمونه کار و مقایسه با کسب‌وکارهایی که محصول مشابه ارائه می‌دهند، اقدام به خرید می‌کنند و نگفته پیداست که شما تنها زمانی از صافی اول مشتری رد می­‌شوید که در درجه اول متن و محتوای قوی در معرفی خود داشته باشید و این کار تخصص نویسنده‌های تولید محتوایی است که سال‌ها در زمینه تبلیغات سابقه دارند و ذائقه مشتری شما را می‌شناسند.

شرکت تولید محتوای هنرمیکس با داشتن نویسنده‌های مجرب در زمینه تولید محتوای متنی در کنار شماست.

تولید محتوای متنی در تهران
تولید محتوای متنی در تهران

محتوای متنی، پایه هر نوع محتوا و تبلیغاتی است. شما حتی برای محتوای صوتی و تصویری خود نیز به محتوای متنی پرقدرت نیاز دارید. محتوای متنی می‌تواند یک جمله روی یک پوستر تبلیغاتی، بسته‌بندی یک محصول، یک مقاله در یک سایت یا وبلاگ یا مجله و کتاب چند صد صفحه‌ای باشد. در هر حال، محتوای متنی معرف شما و کارتان است و در بحث تبلیغات و بازاریابی اهمیت بالایی دارد.

برای آشنایی با محتوای متنی به چند مورد از آن می­پردازیم:

 مقالات وبلاگ و سایت :

قطعاً بارها در موارد مختلف به گوگل مراجعه کردید و به جستجوی موضوع مورد نظر پرداخته‌­اید. اما مقالاتی در صفحه اول گوگل ظاهر خواهند شد که محتوای سئو شده داشته باشند و محتوای خوب و محتوای بد از هم جدا می‌شوند. اگر محتوای شما خوب باشد، رتبه بالایی خواهد داشت و جزء رتبه‌های برتر گوگل می‌شود و به زودی برند شما بین همه کاربران شناخته خواهد شد.

ایمیل و خبرنامه:

قطعاً شما هم هر روز با ایمیل‌های سایت­ها و شرکت‌های تبلیغاتی مواجه می­شوید. برخی را نخوانده، پاک کرده و برخی با تیتر و متن جذاب، شما را به خواندن کامل خبر و سر زدن به سایت یا صفحه وادار می‌کند. اما شاید تنها فرق دو خبری که از یکی فقط یک جمله خوانده و پاک کرده‌اید و دیگری را تا پایان خوانده و به آن مراجعه کرده‌اید در کارشناس تولید محتوایی است که محتوا را تولید کرده. یک کارشناس تولید محتوا، متنی را ارائه می‌کند که می‌داند مخاطب تا پایان آن را خوانده و برای مراجعه به آن تحریک می‌شود.

پیامک:

شاید در ابتدا فکر کنید که نوشتن پیامک تبلیغاتی یک تا چند جمله‌ای نیاز به تخصص و مهارت ندارد اما متن‌های کوتاه باید آن‌قدر خلاقانه باشند که در چند جمله کوتاه همه آن چیزی که یک کسب‌وکار ارائه می‌دهد را به صورت خلاصه و جذاب و تأثیرگذار ارائه دهد.

محتوای شبکه‌های اجتماعی گوناگون:

محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی، اولین چیزی است که ما را جذب می‌کند. خیلی از دنبال کنند­ه‌های یک پیج یا کانال به خاطر محتوای متنی تأثیرگذار و منظم و متنوعی که صاحبان پیج و کانال می‌گذارند تبدیل به طرفداران پروپاقرص صفحه می‌شوند.

گزارش:

گزارش‌هایی که از فعالیت کسب‌وکار و محصولاتی که ارائه می‌دهید اگر با متن مناسب و تأثیرگذار و حرفه‌ای همراه باشد، مخاطبان و مشتری‌ها را به سمت شما سرازیر می‌کند. اما اگر متن گزارش شما مناسب نباشد حتی اگر نتایج کار و فعالیت شما با کیفیت بالا باشد به خاطر متن بد، کسی رغبت به خواندن آن نمی‌کند.

مقاله‌های تحلیلی و پژوهشی:

مقاله‌های تخصصی که در مجلات مختلف داخلی، خارجی و سایت‌ها منتشر می‌شود و باید تمامی اصول نگارشی و ویراستاری به دقت در آن رعایت شود.

ترجمه:

ترجمه‌هایی روان و متعهد به متن که بتواند محتوا و مفهوم را به خواننده منتقل کند، مهم‌ترین اصل در ترجمه متن و مقاله است.

رپورتاژ آگهی:

رپورتاژها محتواهای متنی سئو شده هستند که در سایت­های پربازدید به صورت خبرهای تبلیغاتی انتشار پیدا می‌کنند. متن رپورتاژ تنها در صورتی ارزشمند است که با کیفیت بوده و دارای کلمات پرتکرار گوگل، متن جذاب، نگارش بدون غلط‌های املایی، رعایت نکات سئو و نگارش و قابل درک برای خوانندگان باشد. یکی از مزایای مهم رپورتاژ، ارزان بودن آن نسبت به بقیه‌ی رو‌ش‌های تبلیغاتی است. اما تنها در صورتی باعث بازدید بالای متن شما خواهد شد که از سئوی خوبی برخوردار باشد؛ در غیر این صورت، رپورتاژی که تهیه کرده‌اید تأثیری در رتبه­ی گوگل شما نخواهد داشت. پس توصیه می‌کنیم اگر با علم سئو آشنا نیستید، تهیه‌ی متن رپورتاژ خود را به افراد متخصص بسپارید.

اگر شما به دلیل مشغله‌ها و پرداختن به حوزه کسب‌وکار خود وقت نوشتن ندارید یا این که در این زمینه تخصص کافی ندارید تیم هنرمیکس برای تولید محتوای متنی در تهران آماده دریافت پروژه‌های شماست تا با محتواهای یونیک و تأثیرگذار مخاطبان واقعی را با شما همراه کند.

تولید محتوای تصویری

محتوای تصویری یا همان عکس‌ها، پوسترها، بنرها، تصاویر اینفوگرافیک و … نسبت به سایر محتواها بیشتر مخاطب بیشتری جذب کرده و نرخ اشتراک‌گذاری بیشتری در شبکه‌های مجازی دارند. در محتوای تصویری میتوان عکس محصول و توضیح مختصر از آن را  کنار هم داشت و این سبب اعتماد مشتری می‌شود.

تولید محتوای گرافیکی در تهران
تولید محتوای گرافیکی در تهران

محتوای تصویری در دنیای غیر مجازی هم کاربرد زیادی دارد، بنرها و بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر و حتی آگهی‌هایی که بر دیوارها یا شیشه مغازه‌ها می‌بینیم همگی جزو این دسته از محتوا قرار می‌گیرند و ضمن داشتن محتوای متنی مناسب طراحی هنری و زیبای آن است که باعث می‌شود قدم آهسته کرده و به سمتشان برویم. محتوایی که خوب و اصولی طراحی شده در قسمت ناخودآگاه مغز ما تأثیر گذاشته و باعث اعتماد ما به آگهی ارائه شده می‌شود.

شرکت هنرمیکس با بهره‌گیری از طراحان حرفه‌ای در حوزه گرافیک سفارش‌های شما برای تولید محتوای تصویری در تهران را با هزینه مناسب و کیفیت عالی انجام داده و در این مسیر تا رسیدن به فروش بالا شما را همراهی می‌کند.

تولید محتوای صوتی در تهران

بعد از آمدن رسانه‌های تصویری مثل تلویزیون عده‌ای گمان کردند که رادیو  مخاطبان خود را از دست خواهد داد و دیگر کسی به این رسانه‌ توجهی نخواهد کرد. اما برنامه‌های رادیویی همچنان مخاطبان خود را داشتند و افراد زیادی بودند که رسانه‌ی صوتی را به رسانه‌ تصویری ترجیح می‌دادند و حین کار و فعالیت‌های روزانه‌شان به گوش کردن آن عادت کرده بودند. بعدها با آمدن گوشی‌های هوشمند انواع اپلیکیشن‌های صوتی نیز به رادیو اضافه شدند و محبوبیتی بیشتر از رادیو به دست آوردند.

محتواهای صوتی کاربردهای مختلفی دارند.  محتوای صوتی را میتوان آن­ها را با صفحات وب سایت ادغام کرده و در انتهای هر صفحه، صوت آن را نیز قرار داد و یا محتوای صوتی متن را به زبان‌های دیگر در سایت منتشر کرد. بازاریاب‌ها می‌توانند از محتوای صوتی برای پخش در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند، محتوای صوتی یک مزیت رقابتی برای شما در مقابل رقبایی که هنوز وارد فضای محتوای صوتی نشده‌اند، نیز هست. همچنین  تبلیغات خود را می‌توانید در قالب صوت ضبط کرده و در شبکه‌های مجازی یا در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها پخش کنید.

اصلی‌‌ترین مزیت محتواهای صوتی نسبت به سایر محتواها، گوش کردن به آن در زمان‌های مرده است و به همین دلیل استقبال ویژه‌ای نیز از آن شده. اکثر افراد ترجیح می‌دهند در زمان‌های مرده خود مثل زمانی که در قطار، هواپیما، پشت فرمان هنگام خواب و حین انجام کارهای خانه هستند محتوای صوتی مورد نیاز خود اعم از محتوای آموزشی، سرگرمی، کتاب و … را گوش کنند و شما می‌توانید با تولید محتوای مورد نیاز آن‌ها در حوزه فعالیت خود این مخاطبان را جذب کنید.

تیم تولید محتوای هنرمیکس هر آن‌چه را که برای تولید محتوای صوتی مناسب نیاز است، فراهم آورده تا محتوای صوتی مدنظر شما را تولید کند. برای تولید محتوای صوتی در تهران به ما مراجعه کنید. موفقیت شما آرزوی ماست.

تولید محتوای ویدیویی در تهران

تحقیقات نشان می‌دهند که اکثر افراد قبل از خرید یک محصول ترجیح می‌دهند ویدیویی از آن ببینند. محتوای ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ از این جهت که میکس متن، تصویر، صدا و حرکت است یکی از اثرگذارترین و ماندگارترین نوع محتواست. همچنین در محتوای ویدیویی سرعت انتقال پیام بسیار بیشتر از سایر محتواهاست. به طوری که مخاطب با صرف زمانی کمتر، اطلاعات بیشتر، مفیدتر و اثرگذارتری را دریافت می‌کند.

در واقع، محتوای ویدیویی بهترین گزینه برای جذب مخاطب برای شماست و کسب­‌وکار شما را به صورت شفاف به مخاطب معرفی می‌کند چون اکثر مردم وقت و حوصله خواندن محتواهای متنی را ندارند. البته این را هم باید در نظر داشت که محتوای ویدیویی بر اساس نوع محتوا، خود به محتوای متنی، گرافیکی و صوتی خوب برای جذب مشتری نیاز دارند.

تولید محتوای ویدیویی در تهران
تولید محتوای ویدیویی در تهران

محتوای ویدیویی انواع مختلف نظیر ویدیوی آموزشی، ویدیویی، توضیح دهنده، ویدیوی معرفی‌کننده، ویدیوی خنده‌دار، مصاحبه‌ها، گزارش‌ها، ویدیوی تبلیغاتی، وبلاگ و … دارند که انتخاب نوع آن بسته به نوع کسب‌وکار و سلیقه شما است. بزرگ‌ترین مزیت محتوای ویدیویی نسبت به محتوای متنی این است که امکان کپی شدن در آن کم و نزدیک به صفر است.

همچنین، مخاطب به محتوای ویدیویی اعتماد بیشتری دارد. نرخ اشتراک‌گذاری بیشتر و ارتقاء رتبه سایت شما و عملکرد بهتر در سئو از دیگر مزیت‌های محتوای ویدیوی است. البته در کنار این مزایا، معایبی هم دارد، نیاز به حجم بالای اینترنت برای آپلود فایل و از دست دادن مخاطبانی که به خاطر محدودیت اینترنتی امکان دانلود فایل را ندارند یا عدم تمایل به دانلود فایل از طرف مخاطب در درجه اول و تخصصی بودن و سخت بودن تولید محتوای با کیفیت و لزوم سپردن کار به متخصص در درجه دوم معایبی است که باعث شده اکثر صاحبان کسب‌وکار از تولید محتواهای ویدیویی منصرف شوند.

بر همین اساس، شما می­توانید با ارائه محتوای ویدیویی از رقیبان خود پیشی بگیرید. شرکت هنرمیکس برای تولید محتوای ویدیویی در تهران حرفه‌ای‌ترین تیم تولید محتوا در زمینه ویدیو مارکتینگ را به خدمت گرفته و با فراهم کردن تمام امکانات مورد نیاز برای تهیه ویدیوهای باکیفیت، محتوای  شما را جهت معرفی کسب‌وکارتان تولید می‌کند. ما تا رسیدن شما به برندی معتبر و محبوب یاریتان می‌کنیم.

تولید محتوا برای اینستاگرام در تهران

اینستاگرام محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین شبکه‌ی اجتماعی در کشور ماست و همین علت سبب شده تا صاحبان کسب‌وکار در فکر ایجاد پیج اینستا و تعامل با مخاطبان خود در این شبکه اجتماعی باشند. بر خلاف تصور عموم، تولید محتوای اینستاگرام چون تلفیقی از محتواهای ذکر شده است نه تنها کاری آسان نیست، بلکه بسیار دشوار است و اگر این کار را سهل بگیرید نه تنها نمی‌توانید مخاطبان جدیدی را به خود جذب کنید که مشتریان دائم خود را نیز از دست می‌دهید.

در شبکه‌ای با میلیون‌ها پیج و میلیاردها پست و محتوا، تنها پست‌هایی توان رقابت و جذب مشتری دارند که دارای عکس‌های هنری و جذاب و خلاقانه، ویدیوهایی مختصر و زیبا، کپشن‌هایی تأثیرگذار و یونیک باشند و شما اگر در یکی از این زمینه‌ها ضعیف باشد نه تنها فالوئری را جذب نمی‌کنید بلکه مخاطبانی را که به واسطه آشنایی سابق در پیج خود داشته‌اید را نیز از دست می‌دهید.

تولید محتوا برای اینستاگرام در تهران
تولید محتوا برای اینستاگرام در تهران

چیزی که در موفقیت پیج شما مهم است علاوه بر محتوای خوب، داشتن نظم و هویت یک‌پارچه است تا بیننده به سبک پست‌های شما عادت کند. همچنین وجود بی‌نظمی، مخاطب را از پیج شما دلسرد می‌کند. همچنین، محتوای کپشن‌های اینستاگرام اهمیت زیادی در ماندگاری مخاطب در پیج شما دارد. کپشن‌ها باید بتواند با مخاطب ارتباط صمیمی برقرار کرده و مخاطب را در پیج شما حفظ کند.

به همین علت، تولید محتوای تصویری اعم از عکس‌های گرافیکی یا محتوای ویدیویی برای پست و محتوای متنی برای کپشن اهمیت بالایی دارد. تیم هنرمیکس آماده دریافت سفارش‌های شما برای تولید محتوا برای اینستاگرام در تهران است و با تولید محتواهایی مناسب شما را در این کارزار سخت و تنگاتنگ رقابتی یاری می‌کند. اگر با ما باشید تا اینفلوئنسر بودن و داشتن فالوئرهای بالا فاصله‌ای ندارید.

تولید محتوا برای سایت 

قطعاً هر روزه برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظر خود به گوگل سر می‌زنید و از سایت‌های مختلف برای پیدا کردن محتوای مورد نظر استفاده می‌کنید. اکثر افراد لیست سایت‌هایی را که گوگل در صفحه‌ی ‎‎اول برایش نمایش می‌دهد، برای استفاده ترجیح می‌دهند. این طور بگوییم که اگر وب‌سایت شما در صفحه‌ی اول گوگل نیاید حضور شما در فضای مجازی بیهوده است.

اما چه چیزی باعث می‌شود سایت شما در لیست صفحه اول گوگل ظاهر نشود؟ علم سئو در این زمینه پاسخ شما را می‌دهد. سئو مجموع فعالیت‌هایی است که برای بهینه‌سازی سایت شما استفاده می‌شود. در واقع یک سئوکار، ترافیک کاربران را به سمت وب­‌سایت شما هدایت می‌کند.

تولید محتوا برای سایت در تهران
تولید محتوا برای سایت در تهران

شما باید محتواهایی تولید کنید که موتورهای جستجو آن را تشخیص دهدو آن را به صفحه‌ی اول بیاورد و این تخصص سئوکار است. استفاده از یک سئوکار مطمئن و محتوای سئو شده در فروش شما سهمی حتی بیشتر از کیفیت کارتان دارند. زیرا اکثر کاربران صرفاً به سایت‌هایی که در صفحه‌ی اول ظاهر شده اعتماد بیشتری دارند. تیم هنرمیکس برای تولید محتوا برای سایت در تهران با سئوکارها و کارشناسان تولید محتوای خود آماده همکاری با شما و بالا بردن رتبه‌ی سایت شماست. با ما به صفحه‌ی اول موتورهای جستجو می‌آیید.

تیم تولید محتوا در تهران

تیم تولید محتوا در تهران
تیم تولید محتوا در تهران

تیم تولید محتوای هنرمیکس پس از حضور موفق در تبریز و ارومیه این بار به تهران آمده تا در خدمت کسب‌وکار شما باشد. مشاوره در زمینه‌ی محتوا و تولید محتوا برای سایت‌ها، پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی، بروشورها، مجلات، کتاب‌ها، پادکست‌ها، کانال‌های ویدیویی، طراحی لوگو، بنر، بیلبوردهای تبلیغاتی، کارت ویزیت، ساخت موزیک و سایر محتواهای درخواستی شما با ایده‌های جذاب و کیفیت بالا تخصص ما و تیم حرفه‌ای ماست. برای رونق کسب‌وکار و پیج‌ها و سایت‌ها و وبلاگ‌های خود و ساخت برندی معتبر و محبوب با ما در ارتباط باشید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.