هنر میکس

لوگو موشن

لوگو موشن، تصاویری پویا هستند که به واسطه آن‌ها نام و برند شرکت یا فروشگاه شما بیشتر دیده خواهد شد. این لوگوها که با هدف برندسازی نام شرکت ایجاد می‌شوند، با نام‌های دیگری مانند لوگو اینترو و آرم استیشن نیز شناخته شده هستند. در واقع طراحی این لوگوها به گونه‌ای است که صدا و نمادهای گرافیکی بر روی تصاویر گذاشته شده است تا به صورت متحرک نمایان شوند.

طراحی لوگو

چرا برای کسب و کارمان نیاز به لوگو موشن داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

تحریک احساسات مخاطب

لوگو موشن جذاب، احساسات مخاطب را تحریک کرده و آن‌ها را هیجان زده می‌کند. هنگامی که مخاطب شما دچار هیجان شود، این امکان وجود خواهد داشت که به سمت و سوی کار شما هدایت شود.

هزینه کمتر و بازدهی بیشتر

هنگامی که مخاطب نسبت به برند شما آگاهی بیشتری کسب کند، بازدهی تبلیغات شما بیشتر خواهد بود. در نتیجه برای تبلیغات هزینه کمتری خرج خواهید کرد.

آگاه سازی از برند

همیشه تصاویر متحرک نسبت به تصاویر ثابت بیشتر در ذهن افراد ثبت می‌شوند. در این زمان، آگاهی مخاطب نسبت به برند شما بیشتر خواهد شد.

جلب توجه مخاطب و درگیر کردن ذهن آن‌ها

یکی از بهترین کارهایی که میتوان به وسیله آن توجه مخاطب را به خود معطوف کرد، استفاده از لوگو موشن است. برای این کار باید لوگوی شما زیبا و تأثیر گذار باشد تا برند و محصول شما بهتر جلب توجه کند.

مراحل سفارش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

  لوگو موشن سطح A+

  ۲,۰۰۰,۰۰۰تومان

  دو اتود اولیه

  تحویل طی ۱۴ روز کاری

  ویرایش آزاد

  ایده یابی

  موسیقی اختصاصی

  لوگو‌ موشن‌ سطح A

  ۱,۳۰۰,۰۰۰تومان

  تحویل طی ۷ روز کاری

  ویرایش ۴ بار

  ایده یابی

  موسیقی اختصاصی

  لوگو موشن سطح B

  ۸۰۰,۰۰۰تومان

  تحویل طی ۴ روز‌ کاری

  ایده یابی

  موسیقی اختصاصی

  ویرایش ۳ بار

  لوگو‌ موشن سطح C

  ۳۵۰,۰۰۰تومان

  تحویل طی ۲ روز کاری

  ویرایش ۲ بار

  لوگو موشن با ایجاد جذابیت برای مخاطب و جلوه‌های حرفه‌ای باعث می‌شود افراد بیشتری با کسب‌وکار شما آشنا شوند و کسب درآمد کنند. با ما همراه باشید تا راه‌های کسب درآمد و کاربردهای استفاده از لوگوموشن را توضیح دهیم.

  لوگوموشن یک تکنیک است که لوگو یا آرم یک شرکت به وسیله صدا و نمادهای گرافیکی، متحرک می‌شود و هدف از ساخت لوگو موشن، برندسازی نام آن شرکت است. شما می‌توانید در ویدیوهای خود بارها و بارها با تکنیک لوگوموشن نام برندتان را به همه نشان دهید و تأثیر آن را در کسب‌وکار خود ببینید.

  انواع لوگوموشن

  لوگو موشن دو بعدی:

  در این نوع لوگو موشن، طراحی‌های شیک و ساده انجام می‌شوند و این نوع لوگو موشن مزیت‌هایی همانند خوانایی و رسا بودن متن، استفاده از رنگ‌های مناسب دارد.

  لوگو موشن سه بعدی:

  باید از ویدیو و جلوه‌های ویژه‌ای برای برندتان استفاده کنید تا مخاطب جذب برند شما شود و محصولات شما را خریداری نماید. در لوگوموشن سه بعدی با حجم دادن به لوگوها، آن‌ها را سه بعدی نمایش می‌دهند.

  کاربردهای لوگو موشن چیست؟

  در ساخت لوگو موشن با قرار دادن آدرس، اسم برند و شماره تلفن مجموعه می‌توانید در ذهن مخاطب برند خود را ثبت و آن را جذب کنید. بسیاری از افراد جذب لوگوهای متحرک می‌شوند؛ چون برای آن‌ها اثرگذار است و میتوان با استفاده از لوگوموشن فرد را تبدیل به مشتری دائمی کرد.

  لوگو موشن در انواع کلیپ‌ها و تیزرهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و میتوان آن را در فضاهای مجازی و یا در ویدیوهای آموزشی قرار داد. همچنین با لوگوموشن میتوان هزینه کمتری را صرف کرد؛ اما معرفی برند حرفه‌ای‌تری را داشته باشیم.

  تأثیرات مهم لوگوموشن:

  • اعتمادسازی

  اولین چیزی که از برند شما برای مخاطب دیده می‌شود، لوگوی برند شما است. قرار دادن یک لوگو موشن جذاب و حرفه‌ای بر روی مخاطب تأثیر بیشتری دارد و حسی همانند اعتماد ایجاد می‌کند.

  • معرفی برند

  بسیاری از لوگو موشن‌ها با این‌که زمان بسیار کوتاهی دارند؛ اما تأثیر زیادی بر روی مخاطب می‌گذارند و ماندگاری بیشتری را در ذهن مخاطب دارند. کسب‌وکارهایی که با لوگوموشن برند خود را به افراد نشان داده‌اند، درآمد بیشتری دارند و افراد زیادی را جذب کرده‌اند.

  چرا باید لوگو موشن را به هنرمیکس بسپارید؟

  برای طراحی لوگو موشن برند خود می‌توانید با تیم حرفه‌ای هنرمیکس هماهنگ شوید. تیم هنرمیکس با داشتن طراحان حرفه‌ای و با استعداد می‌تواند بهترین طراحی لوگوموشن را برای برند شما انجام دهد تا بهتر شناخته شوید و درآمد بالایی را کسب کنید.

  برای مشاهده نمونه کار لوگو موشن کلیک کنید.