هنر میکس

چرا نباید پیج آماده اینستاگرام بخریم؟

چرا نباید پیج آماده اینستاگرام بخریم؟

پلتفرم محبوب اینستاگرام، یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای ساخت و تبلیغات برند است. جالب است بدانید حدود ۶۰ درصد از کاربران اینستاگرام برای به‌دست آوردن اطلاعاتی در مورد محصولات یا خدمات از این پلتفرم استفاده می‌کنند.

اینستاگرام بالاترین نرخ تعامل را در بین سایر شبکه‌های اجتماعی دارد؛ به همین دلیل بهترین مکان برای راه‌اندازی و رشد یک کسب‌وکار جدید به حساب می‌آید.

معمولاً راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامی و شروع از صفر، کار سخت و زمان‌بری است و به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. به همین دلیل، بسیاری از کسب‌وکارهایی که می‌خواهند کارشان را در اینستاگرام گسترش دهند، ترجیح می‌دهند از یک میانبر کوتاه استفاده کنند.

اولین گزینه‌ای که به ذهن صاحبان کسب‌وکارها می‌رسد، خرید پیج اینستاگرام است. خرید اکانت، یک روش سریع است؛ اما قبل از این‌که بخواهید یک اکانت اینستاگرامی بخرید، باید تمام جوانب آن را هم بسنجید و از مشکلات و چالش‌هایی که ممکن است با آن‌ها روبه‌رو شوید، اطلاع داشته باشید.

اگر فکر می‌کنید تنها راه غلبه بر این موانع، خرید اکانت اینستاگرام است، توصیه می‌کنیم تا انتهای مقاله صمیمانه ما را همراهی کنید تا شما را با چالش‌های این میانبر، آشنا کرده و بگوییم چرا نباید پیج اینستاگرام بخریم؟

آیا خرید پیج اینستاگرام امن است؟

آیا خرید پیج اینستاگرام امن است؟

قبل از هرچیزی باید بدانید، خرید اکانت اینستاگرام خلاف قوانین و شرایط این پلتفرم است. زمانی که شما تصمیم به خرید پیج اینستاگرامی با تعداد فالوور بالا می‌کنید، در واقع باید ریسک این کار را قبول کرده و با مسئولیت خودتان اقدام به خرید کنید؛ زیرا هیچ ضمانتی برای اکانت وجود ندارد.

اگر مشکلی برای پیجتان به‌وجود آمد، اینستاگرام مسئولیتش را نپذیرفته و پیگیری نمی‌کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از خرید، تمام جوانب را بسنجید.

چرا پیج اینستاگرام بخریم؟

چرا باید پیج آماده اینستاگرام بخریم؟

بدون شک خرید اکانت اینستاگرام مزایای زیادی دارد که توانسته است بسیاری از اشخاص را که می‌خواهند در کوتاه مدت به نتیجه برسند، به انجام این کار تشویق ‌بکند. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای خرید اکانت اینستاگرام را بیان می‌کنیم.

۱) شروع با قدرت

بیشتر اوقات کسب‌وکارهای کوچکی که وارد اینستاگرام می‌شوند، دوست دارند در همان چند روز اول تعداد فالوور زیاد داشته باشند و بیشتر دیده شوند و فروش محصولاتشان از همان ابتدا بیشتر شود؛ اما به دلیل فعالیت رقبا ممکن است در این مسیر دلسرد شوند.

همان‌طور که در ابتدای مقاله نیز بیان کردیم، شناخته شدن در اینستاگرام و افزایش فالوور در ابتدای کار زمان‌بر بوده و نیازمند صبر و حوصله زیاد است؛ اما اگر بخواهید روند شناخته شدن شما سریع‌تر اتفاق بیفتد، خرید پیج می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

خرید پیج با تعداد فالوور بالا تا حد زیادی اعتبار شما را زیاد کرده و شما را در زمینه تجارتتان قدیمی‌تر نشان می‌دهد و بدون تلاش زیاد و فقط با صرف کمترین هزینه کمک می‌کند تا اکانت اینستاگرامتان را در چند پله بالاتر از رقبایتان قرار دهید.

۲) صرفه جویی در وقت

تأسیس یک پیج در اینستاگرام و افزایش فالوور آن از صفر، قطعاً کار دشوار و زمان‌بری است و ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا بتوانید تعداد فالوور قابل قبولی جذب کنید.

به صورت کلی، خرید پیج اینستاگرام به شما کمک می‌کند تمام زمانی را که باید برای جذب فالوور و برندسازی صرف می‌کردید بر روی رشد کسب‌وکارتان متمرکز کرده و ارتقاء دهید.

۳) سادگی جذب مخاطب

حتماً تابه‌حال شنیده‌اید که می‌گویند: مشتری، مشتری می‌آورد! در اینستاگرام نیز این گونه است. فالوور، فالوور می‌آورد!

همان‌طور که در مطالب بالا نیز بیان کردیم، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که براساس تعامل شکل گرفته است. اگر میزان تعامل پیج شما با فالوورهایتان بالا باشد، باعث می‌شود اینستاگرام نیز به شما اعتماد کند و شما را به کاربران دیگرش معرفی کند. افزایش تعامل با فالوورهایتان باعث می‌شود که تعداد آن‌ها به صورت زنجیره‌ای افزایش پیدا کند.

۴) نرخ تعامل بالا

همان طور که گفته شد، تعداد فالوور بالا باعث می‌شود نرخ تعامل کاربران با پیج شما نیز افزایش پیدا کند؛ البته اگر فالوورهای پیج خریداری شده، واقعی باشند!

تعامل با کاربران، اعتبار و وجهه‌ی شما را هم نزد اینستاگرام و هم نزد کاربران بالا می‌برد.

۵) افزایش اعتبار برند در مدت زمان کوتاه

خیلی از افراد وقتی وارد صفحه اینستاگرام یک شخص یا برند می‌شوند، اولین کاری که می‌کنند، نگاهی به تعداد فالوورهای آن می‌اندازند.

به عنوان مثال؛ اگر شما وارد یک پیج تجاری شوید، قبل از اینکه محصول موردنیازتان را سفارش دهید، نگاهی به تعداد فالوورهای آن می‌اندازید. بدون شک تعداد فالوور کم شما را از خرید و سفارش محصول منصرف می‌کند؛ زیرا پیج تازه تأسیس است و فعلاً از محبوبیت بالایی برخوردار نیست و نمی‌توانید اعتماد کنید.

بیشتر آدم‌ها عقلشان در چشمشان است! وقتی پیجی با تعداد فالوور بالا می‌بینند، خیلی زودتر از پیج‌های کوچک و تازه تأسیس که تعداد دنبال‌کننده کمی دارند به آن‌ها اعتماد می‌کنند.

داشتن تعداد فالوور زیاد به کاربران این اطمینان را می‌دهد که خیلی زودتر از صفحات کوچک بیزینسی می‌توانند به شما اعتماد کنند.

چرا نباید پیج اینستاگرام بخریم؟

ممکن است در ابتدای راه خرید پیج اینستاگرام مؤثر باشد؛ اما جنبه‌های منفی قابل توجهی نیز دارد که می‌تواند اثرات مخربی بر روی صفحه خریداری شده داشته باشد:

۱) وجود فالوور فیک نرخ تعامل (Engagement Rate) را کاهش می‌دهد

خیلی از شرکت‌ها و سایت‌ها در زمینه خرید و فروش اکانت اینستاگرام فعالیت دارند؛ اما در این میان ممکن است برخی فقط تظاهر به فروش پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی ۱M کرده و با پیشنهادهای وسوسه انگیز افراد را ترغیب به خرید کنند.

کاهش نرخ تعامل کاربران باپیج

اگر واقعیت پشت پرده را ببینید، ممکن است حتی حاضر نشوید پیج‌هایی با فالوور ۵K یا بیشتر را از این سایت‌های سودجو بخرید.

این پیج‌ها نه تنها هیچ سود و منفعتی برای شما ندارند؛ بلکه ممکن است باعث پس‌رفت شما شوند.

یادتان نرود هدف از اینکه تجارتتان را وارد اینستاگرام کردید، معرفی برندتان به افراد بیشتر و افزایش مشتری و فروش است؛ پس با فالوور فیک یا ربات چهره خودتان را خراب نکنید.

تیم هنرمیکس با سال‌ها فعالیت در این زمینه، به خوبی می‌تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند؛ پس بهتر است هنگام خرید پیج اینستاگرام از کارشناسان ما کمک بگیرید.

۲) کاهش نرخ تعامل بعد از تغییر مشخصات پیج

زمانی که اکانت اینستاگرام می‌خرید، فالوورهای واقعی پیج قطعاً زمانی که تمام مشخصات و پست‌های پیج را تغییر ‌می‌دهید به این موضوع پی خواهند برد.

به همین دلیل، ابتدا محتوای شما را بررسی می‌کنند. اگر محتوای پیجتان بتواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد، به دنبال کردن پیجتان ادامه می‌دهند؛ اما زمانی که بدانند پیج شما به دردشان نمی‌خورد، تعامل خوبی با صفحه‌‌ی شما نخواهند داشت و حتی ممکن است شما را آنفالو کنند؛ به همین دلیل، خرید پیج اینستاگرام ریسک زیادی دارد.

۳) امکان مسدود شدن صفحه بعد از تغییر مشخصات

همان‌طور که می‌دانید، اینستاگرام قوانین و الگوریتم‌های مختلفی برای جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات کاربران و زیر پا گذاشتن حقوق آنان تعریف کرده است.

زمانی که می‌خواهید پست‌های پیج خریداری شده را پاک کنید، ممکن است اینستاگرام به شما مشکوک شده و در پی تغییر نام و حذف تمام پست‌ها، صفحه شما را مسدود کند.

۴) کاهش اعتماد در کاربران

زمانی که به صورت ناگهانی ماهیت یک پیج تغییر پیدا می‌کند، ممکن است خیلی از کاربران اعتمادشان را به پیج از دست داده و به سختی بتوانند به آن اعتماد کنند.

۵) پیدا کردن یک صفحه خوب برای خرید دشوار است

در میان صفحات زیادی که  فالوور فیک و تقلبی دارند، پیدا کردن پیج مناسب که دارای فالوورهای واقعی و استاندارد باشد، خیلی سخت است.

به همین دلیل برای اینکه وقتتان را هدر ندهید و همچنین بهترین پیج را خریداری کنید، بهتر است کار را به کاردان بسپارید.

تیم متخصص و به‌روز هنرمیکس به خوبی می‌تواند راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهد. توصیه می‌کنیم از مشاوره‌های کارشناسان ما در زمینه رشد کسب‌وکار استفاده کنید.

۶) حذف فالوورهای فیک توسط اینستاگرام

همان طور که می‌دانید، اینستاگرام الگوریتم‌های مختلفی برای برقراری نظم و آسودگی خاطر کاربرانش ارائه داده است. به همین دلیل با حذف فالوورهای فیک سعی دارد به آرامش خاطر کاربرانش کمک کند.

وجود تعداد بالای فالور فیک

فرض کنید به تازگی یک پیج اینستاگرامی خریده‌اید. بعد از گذشت مدتی متوجه کاهش فالوورهای اکانتتان می‌شوید. این دقیقاً مقابله سرسختانه اینستاگرام با فالوورهای فیک است که دامن‌گیر شما نیز شده است؛ زیرا پیجی که خریدید، فالوور فیک دارد و شما بی‌اطلاع بودید. در نتیجه هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید، به هدر خواهد رفت.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.