سفارش ضبط کتاب صوتی

کتاب صوتی، متن کتابی است که توسط یک یا چند گوینده خوانده شده و به‌صورت فایل صوتی استفاده می‌شود. این کتاب‌های صوتی برای کسانی که اختلال بینایی دارند و یا سالمند هستند، مورد استفاده قرارمی‌گیرند.

با توسعه‌ی اینترنت، تکولوژی ارتباطی، فرمت‌های جدید فشرده‌ی صوتی، کتاب‌های صوتی محبوبیت فراوانی پیدا کردند. همگانی شدن این کتاب‌های صوتی باعث قابل دسترس‌ترشدن آن‌ها برای عموم افراد شده‌است.

ثبت سفارش تولید کتاب گویا

مزایای سفارش ضبط کتاب صوتی خوب چیست؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

مناسب برای کودکان

کتاب صوتی برای زبان آموزی کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. کودکان همزمان می‌توانند به کتاب نگاه کنند و قصه‌ی خود را بشنوند و دایره‌ی لغات و مهارت‌های ارتباطیشان را افزایش ‌دهند.

آموزش

اغلب کتاب‌های صوتی به عنوان ابزاری ارزشمند برای اهداف آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از کتاب صوتی، همزمان می‌توانید کارهای دیگری که نیاز به فکر و توجه چندانی ندارند، نیز انجام دهید.

کاهش استرس

گوش دادن به کتاب صوتی در طول مسیر باعث کاهش استرس می‌شود و زمان برای افراد سریعتر می‌گذرد. گوش دادن به کتاب صوتی، ذهن را درگیر خود کرده و مانع از فکر کردن به مشکلات ذهنی و روحی خود فرد می‌شود.

استفاده بهینه از زمان‌های غیر کارآمد

افرادی که در طول روز، زمان زیادی را صرف رفت‌وآمد با وسایل حمل و نقل عمومی همانند مترو و اتوبوس و… می کنند، توانایی استفاده از این کتاب سخنگو را دارند تا مدت زمان رفت‌وآمد را متوجه نشوند.

مراحل سفارش ضبط کتاب صوتی

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

  کتاب صوتی

  شروع از۱,۳۰۰,۰۰۰تومان

  متغیر نسبت به حجم کتاب و گوینده

  برای دریافت مشاوره درمورد کتاب صوتی و یا سفارش آن، با کارشناسان محتوای صوتی تیم هنرمیکس در تماس باشید، کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات  شما در زمینه کتاب صوتی خواهند بود و شما را تا رسیدن به نتیجه مورد نظرتان همراهی خواهند نمود.

  هنرمیکس با بیش از ۵۰ گوینده ( برای زبان‌های انگلیسی، ترکی استانبولی و فارسی) در خدمت شما دوستان عزیز هست.