لوگوی صوتی (جینگل)

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تبلیغات موثر در بازار، شرکت‌‌های گوناگون به دنبال تبلیغات متفاوت برای معرفی خود هستند. لوگوی صوتی، لوگوی صدا و یا جینگل، شیوه‌ی نوینی از تبلیغات برای برندسازی شرکت‌های بزرگ است. جینگل ( لوگوی صدا )، یک موسیقی چند ثانیه‌ای است که بر روی لوگوموشن گذاشته و  در آغاز وپایان تیزرهای تبلیغاتی استفاده می‌شود.

درواقع جینگل ( لوگوی صدا )، امضای شرکت بر روی لوگوها به‌صورت صدا است و باعث ماندگاری در ذهن شنوندگان می‌شود.

1

چرا برای برندمان نیاز به طراحی لوگوی صوتی  (جینگل) داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای سفارش لوگو صوتی(جینگل) بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

افزایش وفاداری مشتریان با لوگو صوتی

هرکسب و کار برای نگهداری مشتریان وفادار نیاز به لوگوی قابل تشخیص و آشنا دارند. طراحی لوگوی صوتی کسب‌وکار شما را متفاوت می‌کند و همان چیزی است که  باعث شناخته شدن شما توسط مشتریان وفادار خود خواهدشد.

تمایز از رقبا

طراحی خاص لوگوی صوتی که نشان دهنده‌ی شخصیت برند شما است و باید شما را از دیگر شرکت‌ها متمایز کند. یک لوگوی خوب باید توانایی ایجاد تفاوت و تمایز را داشته باشد.

افزایش آگاهی از برند با لوگو صوتی

با طراحی‌های منحصر به فرد لوگوی صوتی، علاقه و توجه و کنجکاوی مشتریان احتمالی را برمی انگیزد و باعث توجه حداقل آن‌ها به برند شما می‌شود.

خلق هویت برند

لوگوی صوتی یا همان جینگل باعث شناخته شدن برند شما می‌گردد. با داشتن این لوگو مالکیت شرکت خود را نشان می‌دهید. لوگو  صدا نشان‌دهنده‌ی نوع کسب‌وکار شما برای مشتریان است.

مراحل سفارش لوگو صوتی (لوگو صدا)

مشاوره قبل از سفارش لوگو صوتی

  هزینه لوگو صوتی(جینگل)

   

  هزینه: 650,000 تومان

  لوگو صوتی – نوع 2

   

  هزینه: 500,000 تومان

  لوگو صوتی – نوع 1

  با سفارش لوگوی صوتی می‌توانید در برندسازی برای سازمان و یا شرکت خود موفق‌تر اقدام کنید و مخاطبان شما آسان‌تر شما را بخاطر بسپارند، پس اگر هنوز جینگل سفارش نداده اید، همین الان با تیم پشتیبانی و مشاوره هنرمیکس تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید و درصورت احساس نیاز لوگو صوتی خود را سفارش دهید.

  جینگل یکی از مهم‌ترین المان‌های صوتی حساب می‌شود که می‌تواند نقشی عمده در برندینگ کسب‌و‌کار شما داشته باشد.