هنر میکس

طراحی کارت ویزیت

 

کارت‌هایی هستند که اطلاعات تجاری در مورد یک شرکت یا فرد، مانند نام و لوگو تجاری، اطلاعات تماس، آدرس سایت و محل فعالیت و … را دارند.

کارت ویزیت‌، یکی از روش‌های مناسب معرفی خود برای دیگران و ماندگاری در ذهن آنان هست.
در سبک‌ها و قالب‌های جدید کارت ویزیت‌، اغلب از طراحی‌های گرافیگی جذاب نیز استفاده می‌شود.

50-incredibly-clever-business-card-designs-1024x683

چرا برای کسب و کارمان نیاز به کارت ویزیت داریم؟

دلایل بسیار زیادی را می‌توان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم‌ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

تبلیغات

با داشتن کارت ویزیت، به راحتی می‌توانید خود و برند خود را به اطرافیان و افراد در ارتباط، تبلیغ کنید.

بالا بردن ارزش و اعتبار برند

داشتن کارت ویزیت، احترام گذاشتن به کسب‌وکار خود و شخصیت‌دهی به آن است. از طرفی داشتن یک کارت ویزیت جذاب و منحصر به فرد، ارزش و اعتبار شرکت را بالا می‌برد.

متمایز بودن برند شما

با یک کارت ویزیت مناسب که طراحی آن منحصر به خودتان است، می‌توانید برند خود را از دیگر رقبا متمایز کنید.

ارزش به مخاطبین و جلب اعتماد آنها

کارت ویزیت اختصاصی و خوب، نشان‌دهنده احترام شما به مخاطبین است و این کار باعث جلب اعتماد آن‌ها می‌شود و در نتیجه مخاطبین و مشتریان شما بیشتر می‌شوند.


150,000 تومان

کارت ویزیت نوع 1 - تک رو200,000 تومان

کارت ویزیت نوع 1 - دو رو180,000 تومان

کارت ویزیت نوع 2 - تک رو

230,000 تومان

کارت ویزیت نوع 2 - دو رو210,000 تومان

کارت ویزیت نوع 3 - تک رو260,000 تومان

کارت ویزیت نوع 3 - دو رو


سفارش کارت ویزیت

 

اگر کسب‌وکار خود را تازه شروع کرده اید، باید به فکر کارت ویزیت مرتبط با حوزه کاری خود باشید. هر کارت ویزیت، بیانگر زمینه شغلی و فعالیتی شما است. در نتیجه باید در انتخاب آن دقت کنید. تیم هنرمیکس با دریافت سفارش کارت ویزیت می‌تواند به شما در زمینه‌های مختلف کمک کند. کارت ویزیت هر کسب‌وکاری دارای ویژگی‌های خاصی است که باید به آن قبل از طراحی توجه کنید. برخی از این ویژگی‌ها شامل: روکش کارت ویزیت، کیفیت کارت طراحی شده، ضخامت، نحوه برش آن، نوشته‌های بروی آن و وجه است.

مشاهده نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

تیم ما هزاران الگو با طراحی‌های ماهرانه دارد که طیف گسترده‌ای از سبک‌ها را شامل می‌شود. بنابراین مهم نیست که در چه شغلی فعالیت می‌کنید، کافی است حوزه کاری خود را برای ما تعریف کنید تا کارت ویزیت مناسب کسب‌وکار خود را دریافت کنید. هر کارت ویزیت بیانگر و نماینده شما در میان مخاطبان است. در کارت ویزیت خود بهتر است از یک مارک و نشان تجاری استفاده کنید تا مخاطبان این نشان را در هر جایی دیدن به یاد کسب‌وکار شما بیفتد.

اگر طرح خاصی در ذهن دارید، می‌توانید آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند و از ایده شما در طراحی کارت ویزیت استفاده کنند. در انتخاب کارت ویزیت باید خلاق باشید و از فونت مناسبی استفاده کنید تا آن را در میان مشتریان جذاب نشان دهد. کارت ویزیت با کیفیت بالا به هنرمیکس سفارش دهید و با دیدن آن لذت ببرید. همچنین، شما می‌توانید طرح انتخابی خود را در هر زمان ویرایش کنید.

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت

 

ما می‌دانیم که تصویر برند برایتان مهم است. به همین دلیل از رنگ‌های اصلی استفاده می‌کنيم تا مخاطبانتان هرچه بهتر با کسب‌وکار شما ارتباط برقرار کنند. همچنین، تیم هنر میکس مجموعه ای از تصاویر و آیکن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید به راحتی آن چه مد نظر دارید انتخاب کنید. بعد از انتخاب این موارد طرحی خام برای شما صادر می‌شود و اگر از آن رضایت داشتید برروی کارت ویزیت چاپ می‌شود.

تیم ما از الگوهای مدرن، ساده، کلاسیک و هر آنچه که شما نیاز دارید استفاده می‌کند تا نیاز شما را به خوبی برطرف کند. تمام این طرح ها را می‌توانید با هزینه مناسبی سفارش دهید. همچنین، کارت ویزیت انتخابی شما ذخیره می‌شود که اگر در آینده نیاز داشتید برخی قسمت‌های آن را تغییر دهید و دیگر به مشکلی برنخورید. این کار در کمترین زمان و با هزینه کمتری برای شما انجام می‌شود. هر آنچه که می‌خواهید در کارت ویزیت شما ثبت شود، اعم از عنوان، شماره تماس، آدرس، نام و.. را به اطلاع تیم ما برسانید تا برروی سفارش کارت ویزیت شما ثبت کنند.

برخی از کارت‌های ویزیت به صورت تک رو و یا دورو مورد استفاده قرار می‌گیرند. در نتیجه در کاغذ مورد استفاده آن نیز تفاوتی وجود دارد. کارت ویزیت‌ها معمولاً در ابعاد 5/5×5/8 و 5/4×5/8 تهیه می‌شوند که براساس نیاز خود می‌توانید در این ابعاد نیز تغییراتی ایجاد کنید. برخی از کارفرمایان از کارت ویزیت مربعی نیز استفاده می‌کنند که دارای ابعاد 5/5×5/5 است.