هنر میکس

اینفوگرافیک اینفوگرافیک ها

مجموعه‌ای از تصاویر، طرح‌های گرافیکی، نمودارها، چارت‌ها، متن‌ها و… هستند که به وسیله آن‌ها میتوان مفاهیم، اطلاعات و آمارهای پیچیده را در کوتاه‌ترین زمان و به شکلی ساده‌تر، در قالب تصاویر انتقال داد.

1

 چرا برای کسب و کارمان نیاز به اینفوگرافیک داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

انتقال اطلاعات و آمارهای پیچیده

بیان مطالب پیچیده و دشوار به شکلی ساده و قابل هضم، یکی از خصوصیات بارز اینفوگرافیک‌ها هستد.

انتقال تجربیات

شما می‌توانید علاوه بر اطلاعات، از تجربیات و دستاوردهای کسب‌وکار خود نیز در اینفوگرافیک‌ها استفاده کرده و به وسیله آن‌ها با مخاطبین ارتباط برقرار کنید.

ترغیب مخاطبین به خواندن مطالب شما

در ساخت اینفوگرافیک‌ها، با استفاده از عوامل بصری خاص، سعی بر خسته نکردن ذهن مخاطبین و ترغیب کردن آن‌ها به خواندن اطلاعات داخل اینفوگرافیک را دارند.

کمک به کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی

اینفوگرافیک‌ها قابلیت اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی را دارند و می‌توانند در رونق کسب‌وکارتان در فضاهای مجازی کمک زیادی داشته باشند.

مراحل سفارش ساخت آوای انتظار

درخواست مشاوره قبل از خرید

  هر صفحه 100,000 تومان
  به ازای تعداد اینفوگرافی های درخواستی، تعداد محصول را در صفحه سفارش(سبد خرید) افزایش دهید.

  اینفوگرافی تصویری

  اینفوگرافیک چیست؟

  اینفوگرافیک به اطلاعات بی روح، جان تازه می بخشد و محتوای کلی را دلربا می کند که این مورد، از قدرتمند ترین و با نفوذ ترین انواع تولید محتوا گرافیکی است. این روش، جزء بخش های تفکیک ناپذیر است طوری که حتی اگر فرد از موضوع هیچ گونه آگاهی قبلی نداشته باشد، با این روش تمامی مسائل را متوجه می شود.

  مزایا استفاده از اینفوگرافیک:

  1. مخاطب را ترغیب به پایان رساندن مطلب و استفاده از خدمات می کند.
  2. قابلیت اشتراک در فضای مجازی را دارد.
  3. سهولت استفاده و درک در این روش نسبت به گزینه های دیگر بیشتر است.
  4. برای فعالیت هایی نظیر بازاریابی و فروش بسیار مناسب است.
  5. علاوه بر رساندن تمام جزئیات یک موضوع، تبلیغ بسیار خوبی است.

  انواع اینفوگرافیک:

  اینفوگرافیک آماری:

  این نوع بهترین گزینه برای استفاده در مطالبی می باشد که در آن از داده ها و منابع گوناگون استفاده شده است .

  در این کار که تمام حواس خود را بر روی اطلاعات آماری می گذارید، برای تنوع بخشیدن به کار، داده ها را مجسم می کنید و بسیار ملموس هست که این را باید یک امتیاز ویژه حساب کنید.

  اینفوگرافیک تایم لاین:

  مناسب ترین گزینه برای این که بخواهید خواننده را به درک درستی از گذر زمان برسانید، باید از این روش استفاده کنید. چون به اتفاقاتی که در طی دورانی رخ داده اند دقت می کند و خیلی روشن و واضح یک بازه ی زمانی را برای ما به تصویر می کشد.

  اینفوگرافیک اطلاعاتی:

  در این نوع از اینفوگرافیک، اطلاعات کامل اما خلاصه و مفید را به شخص انتقال می دهد و تمام نقاط تاریک یک مسئله را به خوبی روشن می کند.

  اینفوگرافیک جغرافیایی:

  از این روش می توانید برای استفاده از داده های خود در مکان بهره بگیرید و به مقایسه ی داده ها، طبق منطقه ی مورد نظر بپردازید. زمانی که بخواهید جمعیت منطقه ای را شناسایی کنید، این گزینه بهترین مورد است.

  در این نوع از نمودار ها، از نمادها و برچسب های مختصر و مفید استفاده می شود.

  اینفوگرافیک مقایسه ای:

  تعداد زیادی از افراد ممکن است در انتخاب خود دچار سردرگمی و مشکل شوند، زیرا تنوع در بازار مورد نظرشان بسیار زیاد است.

  زمانی که بخواهیم راه حلی برای این کار پیدا کنیم از این روش بهره می گیریم که در این روش، از رنگ های مختلف برای مقایسه استفاده می شود تا مفهوم را بهتر و واضح تر منتقل کنیم.

  به این صورت فرد با مقایسه کردن موارد موجود بهترین گزینه را انتخاب می‌کند و تصمیم گیری نهایی موفق تری را دارد.

  سلسله مراتبی:

  در این مدل داده های موجود را از بیشتر به کمتر، رتبه بندی می کنند.

  یکی از محبوب ترین و شاخص ترین نوع آن (هرم) می باشد که کاربرد زیادی دارد و امتیاز آن در بین بقیه ی موارد این است که حتی مطالب سخت و گیج کننده را خیلی آسان بیان می کند.

  اینفوگرافیک رزومه:

  وقتی که بازار کار بسیار شلوغ و تعداد کسانی که به دنبال کار هستند بی نهایت است، در این میان شما باید برگ برنده ای داشته باشید که در این موقعیت از آن استفاده کنید. این کار مبتکرانه که جدیداً با استقبال زیادی روبرو شده است رزومه نام دارد.

  رزومه یک سند بصری بسیار مناسب است که در روز مصاحبه، همان امتیاز شما نسبت به دیگران است و شانس شما را افزایش می دهد.

   

  در اینفوگرافی چه چیزی حائز اهمیت است؟ در این روش باید به تمام موارد بصری کار دقت کرد. به عنوان مثال؛ نماد ها، فونت، چینش عناصر و الگوها، زیرا کوچک ترین جزئیات هم نقش مهمی در روند کار دارند.

  1
  4
  6

  طراحی اینفوگرافیک

  یکی از بهترین راه‌های انتقال اطلاعات، استفاده از المان های گرافیکی است که می‌تواند مقدار زیادی داده را فقط با یک المان انتقال دهد و در عین حال نسبت به پیام‌ها و تبلیغات متنی جذاب‌تر نیز بوده و نرخ تبدیل بالاتری را در آن‌ها شاهد هستیم، یکی از بهترین این المان‌ها اینفوگرافیک ها هستند که مخصوصا برای انتقال اطلاعات با حجم بالا مناسب‌تر هستند.

  همچنین اینفوگرافیک‌ها برای نشان دادن روند یا الگوریتم انجام یک کار بسیار مناسب بوده و از طرفی هم برای نشان دادن آمار و نمودار و … نیز می تواند به خوبی به کار برده شود،

  پس در تبلیغات و معرفی کسب‌و‌کار خود به هیچ عنوان از این مورد مهم غافل نشوید.

  هنرمیکس با داشتن بیشتر از صدها نمونه کار در این زمینه، در خدمت شما هست تا بتواند، سهمی هرچند کوچک در پیشرفت شما مشتریان عزیز داشته باشد.

  تمامی سفارش طراحی اینفوگرافیک به صورت آنلاین انجام می‌شود و تنها از طریق سایت می توانید حوزه خود را مشخص کنید و فایل را دریافت کنید. اگر در هر مرحله ای به سوالی برخوردید، می‌توانید از واحد پشتیبانی کمک بگیرید. برای این کار ابتدا در سایت به صورت کاملاً رایگان مشاوره دریافت کنید و از تمام خدمات آن استفاده کنید.

  طراحی اینفوگرافیک بهترین روش برای انتقال اطلاعات در کوتاه ترین زمان است. دانشمندان با بررسی بر روی عملکرد مغز به این نتیجه رسیدند که 50 درصد از عملکرد مغز به عملکردهای بصری و دیداری محدود می‌شود. در نتیجه بهترین روش تبلیغات، استفاده از روش‌های بصری است. توضیح دادن محصولات به صورت شفاهی و نوشتاری وقت زیادی را می‌گیرند، به همین دلیل برای کوتاه‌ترکردن این کار میتوان از طراحی اینفوگرافیک استفاده کرد.

  تبلیغات برای فروش گزینه بسیار مهمی است که نباید از آن به راحتی گذشت. اگر کار تبلیغات کسب‌وکار خود را به افراد بی تجربه بسپارید، ممکن است در آینده به مشکل برخورد کنید. تیم هنر میکس با داشتن بیشترین تجربه در این زمینه می‌تواند شما را برای رسیدن به بیشترین فروش یاری کند. باید این نکته را بدانید که سایت‌های قدرتمند نیز از تبلیغاتی با محتوای قوی استفاده می‌کنند، زیرا در غیر این صورت نمی توانستند در حوزه کاری خود موفق شوند.

  هزینه‌هایی که تیم هنر میکس برای سفارش طراحی اینفوگرافیک در نظر گرفته بسیار عادلانه و مناسب است، به طوری که تمام کسب‌وکارها می‌توانند از آن استفاده کنند. حتی می‌توانید نمونه کارهای تیم ما را در حوزه کاری خود مشاهده کنید تا از این طریق بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

  سفارش طراحی اینفوگرافیک

  بهترین طراحی‌های اینفوگرافیک را با تیم هنر میکس تجربه کنید. این تیم با سابقه بالایی که در این زمینه دارد می‌تواند کاری کند تا بین مخاطبان و شما ارتباطی عمیقی شکل گیرد. عناصر بصری که در طراحی اینفوگرافیک استفاده شده‌است، کار شما را برای جذب مشتری آسان می‌کند. با سفارش طراحی اینفوگرافیک به کسب‌وکار خود کمک بزرگی می‌کنید، زیرا مشتریان بهتر با محصولات شما ارتباط برقرار می‌کنند.

  برای اینکه مشتریان بتوانند بیشترین اطلاعات را در مورد محصولات شما کسب کنند، می‌توانید از طراحی اینفوگرافیک استفاده کنید. این روش به عنوان یکی از ابزار پرطرفدار تبلیغاتی است که مدیران سایت از آن برای رونق کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند. اگر برای شما مهم است که مشتریان از محصولات شما بیشتر آگاه شوند، بهتر است از یک طراحی اینفوگرافیک برای نشان دادن کار خود استفاده کنید. زیرا طراحی اینفوگرافیک خیلی بهتر از محتوا و متن می‌تواند با مشتری ارتباط برقرار کند.

  تیم هنر میکس با استفاده از به‌روزترین امکانات می‌تواند بهترین طراحی اینفوگرافیک را برای محصولات شما خلق کند. اگر هدف شما گسترش تعامل با مخاطبانتان است،  می‌توانید در کنار محتوای متنی از طراحی اینفوگرافیک استفاده کنید. یکی از روش‌هایی که می‌توانید از رقیبان خود پیشی بگیرید، استفاده از طراحی اینفوگرافیک و عکاسی صنعتی است. تمام این کارها را می توانید به تیم هنر میکس بسپارید تا در رده کاریتان رتبه برتری دریافت کنید.