تلفن گویا چیست؟

به همه‌ی سیستم‌هایی که به صورت خودکار تماس تلفنی را پاسخ می‌دهند و خدماتی را در اختیار تماس‌گیرندگان قرار می‌‌دهند، سیستم تلفن گویا گفته می‌شود. این خدمات شامل بخش راهنمای صوتی برای ارتباط با داخلی‌ها، صندوق صوتی، ارسال و دریافت فکس و.. است.

در سیستم‌های تلفن گویا، گیرنده از طریق تماس صوتی انتخاب‌های خود را به تلفن گویا اعلام می‌کند.

سیستم‌های تلفن گویا، در مراکزی مانندشرکت‌ها، سیستم‌های پرداخت بانکی، اعلام اطلاعات هواشناسی، اعلام اطلاعات پرواز، صدای مشتری، نوبت دهی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تلفن گویا

چرا برای کسب‌وکارمان نیاز به تلفن گویا داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

امکان خوش‌آمدگویی خاص به برخی از مشتریان ویژه‌ی شما

این سیستم قادر است مناسبت‌های مختلف را در تاریخ‌های مشخص شده تبریک بگوید. سیستم گویا حتی قادر است با گیرنده‌هایی که در ارتباط با شما هستند، تماس بگیرد و به آن‌ها تبریک بگوید.

پاسخگویی ۲۴ ساعته

این سیستم توانایی پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته را دارد. سیستم  به طور خستگی ناپذیری مدیریت تماس‌های شما را به عهده می‌گیرد و  اطلاعات مورد نیاز تماس گیرنده‌ها را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

خوش‌آمدگویی چند زبانه به ازای هر تماس گیرنده

این سیستم قادر به صحبت به تمامی زبان‌های زنده‌ی دنیا است. با انتخاب زبان از سوی تماس گیرنده برای برقرای ارتباط برای راحتیشان عامل مهمی برای شرکت شما به‌حساب خواهد آمد.

افزایش سرعت و صرفه جویی در زمان

زمان نه تنها برای سازمان و فعالیت تجاری شما بلکه برای تماس گیرنده نیز اهمیت دارد، پاسخگویی یک انسان عادی در اولین زنگ ممکن نیست ولی تلفن گویا با اولین زنگ، پاسخگو خواهد بود.

مراحل سفارش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

    تعرفه خدمات و ثبت سفارش

    تلفن گویا

    توافقی

    متغیر نسبت به خواسته مشتری

    یکی از عواملی که می‌تواند باعث نگه داشتن کاربر در پشت تلفن و همچنین ایجاد حس خوب قبل از تماس شود و پیش‌زمینه‌ی مکالمه‌ای دوستانه باشد، استفاده از تلفن گویا است، لذا برای ایجاد تجربه کاربری خوب در مشتری حتما از این مورد استفاده کنید. ما صفر تا صد این کار را برای شما انجام می‌دهیم پس هرگونه سوال یا ابهامی در این مورد داشتید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.