هنر میکس

لوگو چیست؟

لوگو، نمادی گرافیکی است که از متن، تصویر، علامت، سمبل یا ترکیبی از آن‌ها تشکیل شده‌است و نشان‌دهنده کارایی یک شرکت است.

همانطور که نام یک شرکت و برند در ماندگاری تأثیر دارد، لوگو و نشان آن شرکت هم برای ماندگاری در ذهن مخاطب و برندسازی اهمیت به‌سزایی دارد؛ چون لوگو اولین چیزی است که بعد از شنیدن نام یک شرکت به ذهن می‌رسد.

در واقع لوگو، بخشی از کسب‌وکار، محصول یا هویت بصری شما می‌باشد

طراحی لوگو

چرا برای کسب و کارمان نیاز به  طراحی لوگو داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

متمایز کردن شما از رقبا

یک لوگو خوب و منحصر به فرد می‌تواند باعث پیشی گرفتن شما از رقبا شده و شما را متمایز از آن‌ها جلوه دهد.

انتقال اطلاعات کسب و کار شما

یک لوگو اختصاصی می‌تواند اطلاعاتی در مورد اینکه شما چه کسی هستید و چه کارهایی انجام می‌دهید را به مخاطبین انتقال دهد.

اعتماد سازی

داشتن لوگو، باعث ایجاد ارتباط هرچه بیشتر با مخاطبین و البته جلب اعتماد آن‌ها می‌شود؛ چون اکثر شرکت‌ها و برندهای معتبر دنیا دارای لوگو اختصاصی خودشان هستند.

برند سازی

لوگوها با تصویرسازی و تأثیر بصری، باعث می‌شوند نام و برند شما در ذهن مخاطبین بماند و افراد با دیدن لوگو تجاری شما، نام و فعالیت‌های شما را به خاطر بیاورند.

مراحل سفارش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

  لوگو نوع ۱

  ۱,۰۰۰,۰۰۰تومان

  • ۳ طرح اولیه
  • ۴ بار ویرایش
  • تحویل ۵ روزه

  لوگو نوع ۲

  ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

  • ۴ طرح اولیه
  • ۵ بار ویرایش
  • تحویل ۷ روزه

  لوگو نوع ۳

  ۲,۲۰۰,۰۰۰تومان

  • ۵ طرح اولیه
  • ۶ بار ویرایش
  • تحویل ۹ روزه

  تایپوگرافی نوع ۱

  ۵۵۰,۰۰۰تومان

  • ۳ طرح اولیه
  • ۴ بار ویرایش
  • تحویل ۵ روزه

  تایپوگرافی نوع ۲

  ۷۰۰,۰۰۰تومان

  • ۴ طرح اولیه
  • ۵ بار ویرایش
  • تحویل ۷ روزه

  تایپوگرافی نوع ۳

  ۸۵۰,۰۰۰تومان

  • ۵ طرح اولیه
  • ۶ بار ویرایش
  • تحویل ۹ روزه

  لوگو ترکیبی نوع ۱

  ۱,۳۰۰,۰۰۰تومانقیمت اصلی: ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

  • ۳ طرح اولیه
  • ۴ بار ویرایش
  • تحویل ۵ روزه

  لوگو ترکیبی نوع ۲

  ۲,۰۰۰,۰۰۰تومانقیمت اصلی: ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

  • ۴ طرح اولیه
  • ۵ بار ویرایش
  • تحویل ۷ روزه
  VIP

  لوگو ترکیبی نوع ۳

  ۳,۰۵۰,۰۰۰تومان

  • ۵ طرح اولیه
  • ویرایش نامحدود
  • تحویل ۹ روزه

  طراحی لوگو

  شما به عنوان صاحب یک کسب‌وکار باید بعد از تعیین هدفتان، به فکر شناسنامه کارتان در حوزه‌ای که می‌خواهید فعالیت کنید، باشید؛ ولی چگونه می‌توانید برای کسب‌وکارتان شناسنامه تهیه کنید؟

  شناسنامه برند شما همان لوگوی کسب‌وکارتان است که توسط آن شناخته می‌شوید. ممکن است هنگامی که کسی نام برندتان را می‌شنود، دقیقاً یادش نباشد که شما در چه زمینه‌ای فعالیت و چه نیازی را برطرف می‌کنید؛ اما با استفاده از یک لوگوی خاص و شیک می‌توانید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می‌کنید در ذهن‌ها ماندگار شوید.

  بدون شک نام و نشان برندتان در جاهای مختلفی مانند شبکه‌های اجتماعی، بر روی کارت ویزیت، وب‌سایت و محصولاتتان باید حضور داشته باشد تا برندتان در میان برندهای دیگر بدرخشد.

  طراحی لوگوی حرفه‌ای برای کسب‌وکارتان، برگ برنده شما در بین رقیب‌هایتان است؛ زیرا یک نشان حرفه‌ای بر روی یک محصول یا کارت ویزیت، مانند ویترین جذاب و پر زرق و برق فروشگاه عمل کرده و در همان نگاه اول تأثیر زیادی بر روی مشتریان می‌گذارد.

  مطمئن باشید بدون داشتن لوگو نمی‌توانید به یک برند معتبر تبدیل شوید؛ اما چرا طراحی لوگو از اهمیت بالایی برخوردار است؟ چرا کسب‌وکارها به لوگو نیاز دارند؟

  ما در این مقاله شما را با دلایل اهمیت طراحی لوگو حرفه‌ای و زیبا آشنا خواهیم کرد، پس توصیه دوستانه ما را بپذیرید و تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

  چرا طراحی لوگو اهمیت دارد؟

  وقتی صحبت از برند و برندسازی به میان می‌آید، نشان کسب‌وکارتان که همان لوگوی برند شماست، خودنمایی می‌کند. لوگوی برندتان، بخشی از هویت کارتان را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما چرا باید برای طراحی لوگو اهمیت زیادی قائل شد؟

  ۱)  لوگو، هویت شما را آشکار می‌کند

  لوگوی شما که بر روی محصولات، وب‌سایت و کارت ویزیت شما حک شده است، مالکیت شما را خیلی واضح نشان می‌دهد. لوگو می‌تواند به تمام مشتریانتان در سراسر جهان بگوید، شما چه کسی هستید و چه محصول یا خدماتی را ارائه می‌دهید.

  ۲)از مشتریان جدید دعوت می‌کند تا شما را بشناسند

  ما در دنیای رنگارنگی زندگی می‌کنیم و تک رنگ بودن در این دنیا برای هیچ کس معنایی ندارد. در این دنیای رنگارنگ، مردم به سمت طرح و رنگ‌های جالب جذب می‌شوند. به همین دلیل، لوگوی برند شما نیز باید جالب و حیرت‌آور باشد.

  لوگو بخشی از هویت کسب‌وکارتان را مشخص می‌کند و مانند ویترین فروشگاه‌ها، برند شما را زینت می‌بخشد. لوگو باید به‌گونه‌ای طراحی شود که بتواند علاقه و کنجکاوی اشخاص مختلف، با هرسلیقه‌ای که دارند را تحریک کرده و آن‌ها را به خرید از شما ترغیب کند.

  ۳)لوگو همه چیز را در مورد برندتان به مخاطب منتقل می‌کند

  امروزه در بازار تجارت جهانی، رقابت تنگاتنگی بین برندهای مختلف به وجود آمده است. به همین دلیل برای اینکه بتوانید خودتان را به مشتریانتان معرفی کنید و تبدیل به یک برند معتبر شوید، نیاز به یک لوگو دارید.

  لوگو نه‌تنها شما را در یک محدوده کوچک به دیگران معرفی می‌کند؛ بلکه در دراز مدت نیز می‌تواند شما را در سطح جهانی نیز معروف کند و سبب جذب مخاطب شود.

  ۴)توجه مخاطبان جدید را جلب می‌کند

  اگر لوگوی شما به درستی و با استفاده از عناصر مختلف طراحی شده و جذاب باشد، می‌تواند توجه خیلی از افراد را به خودش جلب کند تا از این طریق افراد مختلف بتوانند با برند شما آشنا شوند. معرفی کارتان با استفاده از لوگو، بستر مناسبی برای رشد و توسعه کاریتان خواهد بود.

  اگر هنوز فکری به حال هویت و نشان مالکیت محصولاتتان نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم هرچه زودتر دست به کار شوید و لوگوی کسب‌وکارتان را مطابق با سلیقه‌تان سفارش دهید.

  ۵)با استفاده از لوگو در معرض دید خواهید بود

  اگر لوگوی متناسب با کسب‌وکارتان داشته باشید، خیلی راحت می‌توانید حتی بدون اینکه توضیحات زیادی در مورد برندتان ارائه دهید، با استفاده از لوگو، خودتان و کارتان را به دیگران معرفی کنید.

  ۶)لوگو، خاص بودن شما را نشان می‌دهد

  یک لوگوی خاص و منحصربه‌فرد به مخاطبانتان نشان می‌دهد که برندتان از دیگر رقبا متفاوت‌تر و خاص‌تر است. برای این‌که بتوانید وجه تمایزی بین رقبا و خودتان ایجاد کنید و به هدفتان برسید، لازم است یک لوگوی جذاب و بی‌نظیر داشته باشید.

  برای این‌که بتوانید در مسیر پیشرفت گام بردارید، لازم است کار طراحی لوگو کسب‌وکار خود را به افراد متخصص و باتجربه در این زمینه بسپارید. تیم هنرمیکس با طراحی لوگوی بی‌نظیر و متناسب با کسب‌کارتان، می‌تواند باعث رشد شما در حوزه کاریتان شود.

  ۷)حرفه ای بودن شما را نشان می‌دهد

  داشتن لوگوی خوب، به حرفه‌ای بودن شما اعتبار می‌بخشد و سبب اعتمادسازی بین مشتریانتان می‌شود؛ زیرا بدون داشتن لوگو در حوزه کاریتان ممکن است چندان حرفه‌ای به نظر نرسید. در واقع یکی از کارهای اولیه‌ای که یک کسب‌وکار برای برندسازی و اعتمادسازی بین مشتریانش باید انجام دهد، طراحی و ثبت لوگو است.

  یک لوگوی بی‌نظیر و جالب نه‌تنها در اعتماد سازی و حرفه‌ای نشان دادن شما نقش مهمی دارد، بلکه افزایش مشتریان را نیز به همراه دارد.

  ۸)با استفاده از لوگو، اعتماد مشتریان را جلب کنید.

  زمانی که یک بیزینس از همان ابتدای کار بر اساس برنامه‌ریزی و اصول درست پایه‌گذاری شود، با یک لوگوی خوب در ذهن‌ها ماندگار می‌شود و می‌تواند حس اعتماد و اعتبار را به مشتری انتقال دهد. مشتریان زمانی به یک برند اعتماد می‌کنند که می‌دانند همیشگی و پابرجا بوده و در دسترس است. زمانی که مشتریان هدف فقط نام شما را بشنوند؛ اما هیچ تصویری در مورد کسب‌وکارتان در ذهن نداشته باشند، قطعاً به سختی می‌توانند به شما اعتماد کنند.

  ۹)لوگو در تبلیغات و شبکه‌های اجتماعی به دیده شدن برندتان کمک زیادی می‌کند

  زمانی که لوگوی شما در شبکه‌های مجازی، کارت ویزیت، تبلیغات و وب‌سایتتان به صورت مداوم دیده شود، باعث می‌شود برندتان در ذهن‌ها ماندگار شود؛ زیرا هرچه‌قدر بیشتر چشم مخاطبان لوگوی برند شما را ببیند، آشنایی بیشتری از برندتان داشته و راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند. پس، از تمام فرصت‌هایی که پیش رویتان قرار می‌گیرد، استفاده کنید و برندتان را با لوگویش به مشتریانتان معرفی کنید.

  ۱۰)برقراری رابطه احساسی با مخاطب

  همین حالا چشمانتان را ببندید و لوگوی یک برند معروف را در ذهنتان تجسم کنید. اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد، چیست؟ درست است؛ به آن برند اعتماد دارید و حس رضایت و اعتماد سراغتان می‌آید. در واقع لوگو همان چیزی است که باعث برقراری رابطه احساسی با مخاطبان‌ می‌شود.

  به صورت کلی داشتن یک لوگوی خوب که هم بیانگر نوع حوزه کاریتان باشد و هم با استفاده از رنگ‌ها به صورت خیلی حرفه‌ای و هدفمند بتواند روابط احساسی با مخاطبان برقرار کند، باعث ایجاد حس اعتماد در مشتریان و دید مثبت و رضایت آنان خواهد بود. فرقی نمی‌کند صاحب یک کسب‌وکار کوچک یا بزرگ هستید، در هر حالت لوگو لازمه کسب‌وکارتان است. پس هرچه زودتر دست به کار شوید و طراحی لوگوی برندتان را به هنرمیکس بسپارید.

  ۱۱)لوگوی شما پایه بصری برندتان است

  همان‌طور که اشاره شد، داشتن یک لوگو مهم است و شما قطعاً به آن نیاز خواهید داشت. اگر می‌خواهید مردم شما را بشناسند و از برند شما استقبال و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند، باید بر روی برندسازیتان با استفاده از لوگو سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار کوچکتان را برای رونق و رشد توانمند کنید.

  چرا به لوگوی خوب و حرفه‌ای نیاز داریم؟

  لوگوی یک کسب‌وکار باید واضح و قابل تفسیر باشد تا به سرعت بتواند با مخاطب‌ها ارتباط برقرار کند. هنگامی که می‌خواهید یک لوگو برای شرکت و برندتان طراحی کنید، نباید هر چه طراح لوگو در اختیارتان قرار داد، قبول کنید؛ زیرا لوگوی شما در واقع امضای برندتان است.

  زمانی که لوگوی شما خوب و حرفه‌ای نباشد، خیلی از افراد حتی نیم نگاهی نیز به محصولات و خدمات شما نخواهند انداخت یا اگر لوگوی برندتان واضح و قابل تفسیر نباشد، تشخیص نوع حوزه کاریتان برای خیلی از افراد سخت خواهد بود.

  هرچقدر می‌توانید از لوگوهای حرفه‌ای و در عین حال ساده برای برندسازی‌ خود استفاده کرده و اعتماد مشتریانتان را جلب کنید.

  قیمت طراحی لوگو

  نمیتوان قیمت مشخص و ثابتی برای طراحی لوگو در نظر گرفت؛ اما قیمت نهایی یک لوگو براساس میزان زمانی که صرف می‌شود، میزان سختی و پیچیدگی کار، نوع لوگو و موارد دیگر، تعیین می‌شود. بدون شک قیمت یک لوگوی ساده کمتر از یک لوگوی حرفه‌ای خواهد بود.

  علت تفاوت قیمت در طراحی لوگو

  اگر به دنبال لوگو با بهترین کیفیت هستید، در مقابل باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید. به عنوان مثال؛ طراحی لوگوی یک شرکت بزرگ صنعتی قطعاً از نظر کیفیت و قیمت با طراحی لوگو برای یک کسب‌وکار کوچک در یک رده قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل، قیمت طراحی لوگو برای هر برندی در هرحوزه‌ای متفاوت است.

  به صورت کلی، قیمت بالای طراحی لوگو متناسب با حرفه‌ای بودن اشخاص طراح است؛ اما نمیتوان گفت هر شرکتی که در قبال طراحی لوگو هزینه بیشتری درخواست کند، در کارش حرفه‌ای است. توصیه ما برای شناختن یک شرکت طراح لوگو و مطمئن شدن از حرفه‌ای بودن افراد این است که نمونه کارها و سابقه کاریشان را بررسی کنید.

  چرا باید طراحی لوگو را به هنرمیکس بسپارید؟

  در مطالب بالا اهمیت طراحی لوگو و اینکه چرا باید برای کسب‌وکارتان لوگو تهیه کنید، بیان کردیم. اگر شما نیز صاحب کسب‌وکار هستید؛ ولی هنوز برای برندتان لوگو تهیه نکرده‌اید، بهتر است همین حالا این کار را انجام دهید؛ زیرا همان‌طور که در موارد بالا نیز اشاره شد، لوگوی کسب‌وکارتان همان امضای برندتان است. برای شناخته شدن و تبدیل شدن به یک برند معتبر لازم است بر روی هویت کسب‌وکارتان که بخشی از آن به لوگو اختصاص دارد، کار کنید.

  تیم متخصص و حرفه‌ای هنرمیکس مفتخر است شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان همراهی کند؛ پس اگر می‌خواهید برای برندتان لوگو تهیه کنید، می‌توانید سفارش طراحی لوگوتان را به متخصصان ما بسپارید.

  هنرمندان هنرمیکس با بررسی نیازهای کسب‌وکارتان و میزان علاقه‌تان به یک طرح خاص، به خوبی می‌توانند مطابق با نیازتان، بهترین و شیک‌ترین لوگو را برای برندتان طراحی کنند.

  با ما در مسیر رشد و رسیدن به هدفتان گام بردارید و شیک‌ترین و مدرن‌ترین‌ طرح‌ها را از ما بخواهید. همچنین شما می‌توانید هرگونه سوالی در مورد تعرفه‌ها و قیمت طراحی لوگو داشتید، با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید.