طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگوی خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت از گروه ما بخواهید. تیم ما با به‌کارگیری نیروهای خوش‌ذوق و خلاق ایرانی بهترین خدمات را در حوزه لوگو شرکت، بنر، پوستر و… ارائه می‌دهد. اگر نیاز به طراحی خود دارید، می‌توانید نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم ما را در سایت و شبکه‌های اجتماعی ما ببینید.

طراحی لوگو شرکت

لوگو شرکت خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت از گروه ما بخواهید. تیم ما با به‌کارگیری نیروهای خوش‌ذوق و خلاق ایرانی بهترین خدمات را در حوزه لوگو شرکت، بنر، پوستر و… ارائه می‌دهد. اگر نیاز به طراحی لوگو شرکت خود دارید، می‌توانید نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم ما را در سایت و شبکه‌های اجتماعی ما ببینید. همچنین می‌توانید از مشاوران ما به‌صورت رایگان وقت مشاوره درخواست کنید. قیمت‌های ارائه شده توسط تیم ما کاملاً معقول و به‌صرفه است و از کمترین قیمت‌های ارائه شده در این حوزه به شمار می‌رود. از آن‌جایی که اعضای تیم ما را جوانان خوش‌ذوق و با استعداد تشکیل می‌دهند، خیالتان از بابت طراحی لوگو شرکت خود راحت باشد. به ‌علاوه ما یونیک و جدید بودن کارهای خود را تضمین می‌کنیم. مفتخریم اعلام کنیم تمام این موارد را ما در پروژه‌های ساخت لوگو رعایت می‌کنیم و رضایت شما را جلب می‌کنیم.

طراحی لوگو

طراحی لوگو قیمت

طراحی لوگو قیمت پایین را از تیم طراحی شرکت ما بخواهید. در نظر داشته باشید که لوگو شما اولین برخورد مشتری با تیم شما است. اگر لوگو شما به‌صورت حرفه‌ای طراحی شده باشد برای همیشه در خاطر مشتری می‎ماند. به‌ علاوه ترکیب رنگ لوگو نیز به‌شدت اهمیت دارد. ما تمامی اصول مربوط به طراحی لوگو را به همراه شناسایی گروه هدف در طراحی‌های خود رعایت می‌کنیم. برای ما مهم است که شما طراحی بدون نقص و حرفه‌ای را برای لوگو خود داشته باشید. مهم‌ترین موضوع در طراحی لوگو شرکت داشتن ایده‌ای منحصربه‌فرد است. ایده‌ای که در عین ساده بودن، به‌یادماندنی نیز باشد. شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش نمونه‌های طراحی شده توسط گروه ما و سفارش‌های مشتریان پیشین ما را در صفحه اول سایت ببینید. این حق شما است که بدانید با چه موسسه و طراحی قرارداد می‌بندید. همچنین از دیگر وجه‌ تمایزهای ما با دیگر شرکت‌های طراحی این است که در تمام روند طراحی لوگو نظر شما خواسته می‌شود. ما طراحی را بر اساس اولویت و خط فکری شما انجام می‌دهیم.

قیمت سفارش لوگو

قیمت  لوگو در گروه ما بر اساس مصوبه هیئت طراحان گرافیک تعیین می‌گردد و ما مبلغی بسیار ناچیز را برای طراحی لوگو از شما درخواست می‎کنیم. طراحی لوگو حرفه‌ای برای برندینگ شرکت و محصولات شما بسیار اهمیت دارد. زمانی که مشتری تصویر ذهنی مثبتی از یک برند داشته باشد، نوعی وفاداری نسبت به آن برند پیدا می‌کند. همین موضوع سبب می‌شود تا هنگام خرید همواره به دنبال محصولات نام تجاری موردنظر باشند و به سراغ محصولات رقبا نروند. حتی گاهی آن برند را به همراه محصولات و خدماتش به اطرافیان خود معرفی می‌کند. از طرفی دیگر طیف گسترده‌ای از مشتریان وفادار حاضر هستند برای خرید محصولات برند موردعلاقه خود مبالغ بیشتری را نیز پرداخت کنند؛ بنابراین ایجاد حس وفاداری در مشتری در گرو ایجاد تصویر ذهنی مثبت از برند در ذهن آنان است. همانطور که گفتیم، زمانی که یک مشتری تصویر ذهنی مثبت و رضایت کافی از محصولات یک برند داشته باشد، قطعاً آن را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی می‌کند. بدین ترتیب تنها با ایجاد تصویر برند و بدون صرف هزینه هنگفت برای تبلیغات و طراحی بنر و… مشتریان جدیدی را جذب می‌کنید. همه این‌ها فقط با طراحی لوگو و برند شما میسر می‌شود. طراحی حرفه‌ای و بی‌عیب و نقص یک برند می‌تواند سود فوق‌العاده‌ای را برای کسب‌وکار شما رقم بزند. برای دستیابی به این شرایط فقط کافی است با مشاوران ما صحبت کنید و اطلاعاتی راجع به برند و نحوه فعالیت خود توضیح دهید. آنگاه طراحان ما لوگویی بسیار حرفه‌ای را برای شما طراحی می‌کنند.

گرفتن سفارش طراحی لوگو

گرفتن سفارش به‌سادگی در شرکت ما به‌صورت حضوری و مجازی انجام می‌شود. شما می‌توانید هرزمانی که خواستید سفارش خود را در سایت شرکت ما ثبت کنید. بعد از آن مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و اطلاعات لازم را از شما درخواست می‎کنند. همچنین می‌توانید قبل از ثبت سفارش از مشاوره رایگان حوزه برندینگ شرکت ما نیز کمک بگیرید و راهنمایی شوید تا بهترین انتخاب را برای طراحی لوگوی خود داشته باشید.

 

لوگو ثبت سفارش

لوگو ثبت سفارش در سایت ما بسیار آسان است. در شرکت ما با توجه به مواردی که انجام می‌دهیم، قیمت نهایی کار را مشخص می‌کنیم. پس از ثبت سفارش در مراحل ابتدایی کار با برگزاری جلسات آنلاین مختلف و ارسال فرم و بریف لوگو تلاش بر شناخت و نیازهای کسب‌وکار شما داریم. در این مرحله ابتدا متوجه می‌شویم که شما از چه سبک لوگوهایی خوشتان می‌آید و چه سبکی را دوست ندارید. بعد از آن با بررسی اهداف برند، رنگ سازمانی، ابعاد برند و حوزه فعالیت آن و… به درک درستی از نیازها و خواسته‌های کارفرما می‌رسیم. تمامی این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا لوگویی مناسب کسب‌وکار و همسو با اولویت‌های شما طراحی کنیم. در نظر داشته باشید که طراحی لوگو بخش مهمی در تبلیغ و برندینگ محصولات و خدمات شما محسوب می‌شود. در شرکت ما در مرحله اول مخاطبان هدفی که محصولات شما را خریداری می‌کنند یا از امکانات شما استفاده می‌کنند را شناسایی و دسته‌بندی می‌کنیم. سپس به سراغ برندها و شرکت‌های رقیب می‎رویم. مهم است که لوگو ما به آن‌ها هیچ شباهتی نداشته باشد. با طی کردن همه این مراحل سپس به سراغ طراحی لوگو شرکت شما می‌رویم. در نظر داشته باشید که هیچ‌کدام از این مراحل اتلاف وقت نیست و در طراحی کردن یک لوگو یونیک بسیار لازم است. تیم ما با استفاده از جوانان خوش‌ذوق ایرانی بهترین و باکیفیت‌ترین لوگو را با قیمت بسیار مناسب برای شما طراحی می‌کند.

 

طراحی لوگو

 

 

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو در شرکت ما با توجه به کیفیت کار نهایی بسیار مقرون‌به‌صرفه و ایده‌آل است. یک لوگوی خوب می‌تواند برند شما را صاحب هویت کند و در حافظه مخاطبان شما ماندگار شود؛ بنابراین پرداخت هزینه برای طراحی حرفه‌ای آن لوگو درواقع سرمایه‌گذاری برای کسب‌وکار شما محسوب می‌شود. در این میان مسلماً برای شما سؤال پیش می‌آید که هزینه‌ی طراحی لوگو چقدر است و چه مقدار از بودجه خود را باید به آن اختصاص دهید؟ به‌طورکلی باید بگوییم که قیمت طراحی لوگو به‌صورت ثابت نیست و بر اساس فاکتورهای زیادی تعیین می‌شود. در ادامه‌ی این مقاله عوامل مؤثر در تعیین تعرفه لوگو را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و یک راهنمای جامع برای قیمت‌گذاری لوگو را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید با خیالی آسوده طراحی لوگو موردنظرتان را به دست طراحان حرفه‌ای ما بسپارید.

 

قیمت طراحی لوگو 1401

قیمت طراحی لوگو 1401 به عوامل مختلفی وابسته است. در واقع گرافیست‌ها، معیارهای مختلفی برای تعیین قیمت طراحی لوگو در نظر می‌گیرند. با آن‌که نهایتاً این طراح است که هزینه‌ی لوگو را تعیین می‌کند؛ اما معیارهای تعیین قیمت لوگو باید به نحوی باشد که شما را نیز به‌عنوان کارفرما راضی نگه دارد. نمی‌توان یک لیست ثابت و مشخص از قیمت لوگو را آماده کرد و آن را برای همـه‌ی درخواست‌ها در نظر گرفت؛ اما عواملی همچون کیفیت کار، زمان تحویل لوگوی طراحی شده و… بر قیمت نهایی آن اثر می‌گذارند.

 

قیمت طراحی لوگو 2022

قیمت  لوگو 2022 وابسته به متغیرهایی است که به شرح زیر می‌باشند:

  • نوع لوگو:

باید بدانید که لوگوها انواع مختلفی دارند که از بین آن‌ها می‌توان به تایپوگرافی، لوگوی تصویری، لوگوی ترکیبی و … اشاره کرد. طراحی هریک از انواع لوگو، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد که در تعیین قیمت آخر یک طراحی لوگو اثرگذار است. به‌عنوان نمونه، هزینۀ طراحی لوگوی ترکیبی چند برابر از قیمت تایپوگرافی بیشتر است و علت آن‌هم پیچیده‌تر و زمان‌بر بودن طراحی نوشتاری و تصویری به‌صورت همزمان است.

 

  • مدت‌زمان طراحی:

لازم به ذکر است که یافتن یک ایده‌ی منحصربه‌فرد برای لوگو که متناسب با ویژگی‌های کسب‌وکار و درخواست شما باشد به خلاقیت و سلیقه و صرف زمان نیاز دارد و صرف این زمان می‌تواند معیاری برای ارزش‌گذاری و تعیین هزینۀ لوگو باشد. لوگوهایی که وقت بیشتری برای طراحی آن‌ها صرف شده باشد، قیمت به‌مراتب بالاتری دارند. از سوی دیگر اگر نیازمند به طراحی فوری لوگو باشید، طراح مجاز است تعرفۀ طراحی لوگو را افزایش دهد؛ زیرا در چنین شرایطی باید به‌صورت فشرده‌تر روی لوگوی شما کار کند.

 

  • سابقه و پیشینۀ کاری:

سابقه کاری و میزان حرفه‌ای بودن طراح نیز در تعیین هزینه طراحی لوگو تأثیر بسیار زیادی دارد. تعداد نمونه کارها، نظر مثبت سایر کارفرماها و امتیازی که لوگو طراحی شده دریافت کرده‌است، مواردی هستند که با دیدن و بررسی آن‌ها می‌توانید به میزان تجربه‌ی کاری یک طراح آگاه شوید. میزان هزینه طراحی یک لوگوی حرفه‌ای بستگی به آن دارد که شما با چه افرادی کار کنید. در واقع هیچ‌گونه هزینه ثابتی جهت طراحی یک لوگو وجود ندارد.

 

لوگو سفارش مشتری

 

لوگو سفارش مشتری با نظر و سلیقه‌ی آن‌ها انجام می‌شود تا در نهایت رضایت کامل را از سفارش خود داشته باشند؛ زیرا لوگو نمادی از کاری است که انجام می‌دهید و می‌توان گفت در دید اول معرف فعالیت شما است؛ بنابراین باید براساس جلوه‌های بصری مناسبی طراحی شود تا بتواند مشتری و کاربر را جذب خود کند. طراحی لوگو یکی از مهم‌ترین بخش‌های شروع یک کسب‌وکار و فعالیت است که مزیت‌های زیادی را برای شما دارد و برای برند شدن نیاز به طراحی لوگو مناسب دارید. تمامی شرکت‌های معتبر برای طراحی لوگو خود اهمیت زیادی قائل می‌شوند و در واقع طراحی لوگو را یکی از بخش‌های مهم شروع کار خود می‌دانند. لوگو سفارش مشتری درواقع باعث دیده شدن بیشتر کسب‌و‌کار می‌شود و اگر طراحی لوگو به‌درستی انجام شده باشد، می‌تواند تعداد مشتری‌های بیشتری را جذب کند. اگر قصد پیشرفت در کار خود را دارید با طراحی لوگو حرفه‌ای و جذاب می‌توانید خود را به افرادی بیشتری نشان دهید.

 

لوگو نحوه سفارش

لوگو نحوه سفارش مختلفی دارد و به ‌راحتی انجام می‌شود. شما می‌توانید به‌صورت حضوری لوگو سفارشی خود را انتخاب کنید یا با افرادی که به‌صورت دورکار در طراحی لوگو فعالیت می‌کنند، همکاری کنید. طراحی لوگو به نوع محصول یا فعالیت شما بستگی دارد تا متناسب با آن لوگو تصویری، تایپ و یا ترکیبی از هر دو طراحی شود. طراحی لوگو یک حرفه بسیار اهمیت دارد و طراح باید از خلاقیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند یک لوگوی مناسب با کسب‌وکار شما را آماده کند. رنگ‌های به‌کاررفته و فونت نوشته شده بر روی یک لوگو بسیار مهم است‌؛ زیرا رنگ‌ها در اصول بازاریابی معانی و تأثیرات مختلفی دارند. پس از طراحی لوگو و در نهایت نظر و سلیقه‌ی شما نتیجه کار را مشخص می‌کند؛ زیرا شما انتخاب نهایی را از بین طرح‌های زده شده دارید. برای سفارش طراحی لوگو باید از یک فرد باتجربه و مجرب استفاده کنید تا بتواند لوگو را به‌گونه‌ای طراحی کند که سمبل شرکت و محصول شما باشد. یک کسب‌وکار حرفه‌ای برای پیشرفت بیشتر طراحی لوگو را جز کارهای مهم و ضروری خود می‌داند و از تأثیر آن در دیده شدن فعالیت خود مطلع است.

 

مراحل سفارش لوگو

مراحل سفارش لوگو به‌راحتی انجام می‌شود و به نوع لوگو یا همان آرمی که می‌خواهید سفارش دهید بستگی دارد.

مراحل سفارش لوگو به‌صورت زیر است:

  1. ابتدا شما نوع لوگو خود را مشخص می‌کنید که می‌خواهید لوگو تصویری، لوگو تایپ و یا ترکیبی داشته باشید. می‌توانید از طراح خود بخواهید نمونه‌های قبلی را نشان دهد تا انتخاب نوع لوگو برای شما آسان شود.

 

  1. طراح چند نمونه‌ لوگو را براساس اصول بازاریابی و به‌صورت خلاقانه طراحی می‌کند و به شما نشان می‌دهد تا بتوانید براساس سلیقه خود یک طرح را انتخاب کنید.

 

  1. در نهایت طرح آخر را که موردپسند شما بوده انتخاب و نهایی می‌کند‌؛ البته درنظر داشته باشید که یک طراح حرفه‌ای لوگو می‌تواند ایده‌های بسیار خوبی را برای یک دیزاین بهتر به شما بدهد؛ بنابراین سعی کنید از نظر او در انتخاب خود استفاده کنید.

در مراحل سفارش لوگو سعی کنید به رنگ‌بندی آن دقت کنید و براساس رنگ سازمانی خود قسمت‌هایی از آن را آماده کنید تا بتواند به‌طور کامل معرفی کننده و سمبل کسب‌وکار شما باشد.

 

هزینه سفارش لوگو

هزینه سفارش لوگو مانند سایر طراحی‌ها به موارد زیادی بستگی دارد و از همه مهم‌تر انتخاب نوع لوگو شما است که می‌تواند تا حد زیادی هزینه سفارش لوگو را مشخص کند. یک لوگو حرفه‌ای باتوجه به نکات ضروری و مهم بازاریابی آماده می‌شود و خلاقیت طراح تأثیر زیادی در نتیجه‌ی نهایی دارد؛ زیرا یک لوگو یونیک و خلاق می‌تواند تأثیرگذاری بسیار زیادی در مشتری شما داشته باشد تا به ‌راحتی در یاد بماند و ماندگار شود. هزینه سفارش لوگو را می‌توانید بعد از جلسه مشاوره تعیین کنید و لازم است تمام خواسته خود را همان ابتدا با طراح درمیان بگذارید تا برآورد هزینه سفارش به‌طور دقیق انجام شود. یک کسب‌وکار موفق پیشرفت کار خود طبق اصول و با برنامه‌ریزی دقیقی پیش می‌برد تا نتیجه‌ی مطلوب را به دست آورد. سفارش لوگو حرفه‌ای در پیشرفت کار شما تأثیر زیادی دارد و نباید از طرح‌های تکراری و کپی شده استفاده کنید؛ زیرا یک طرح یونیک و متناسب با فعالیت شما می‌تواند ماندگاری زیادی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین شرایط برندینگ، طراحی لوگو مناسب است که در همان سایز کوچک معرف فعالیتی باشد که شما انجام می‌دهید.

 

سفارش طراحی لوگو موشن

موشن یکی از بهترین راه‌ها برای کسانی است که می‌خواهند از رقبای خود متمایز شوند؛ زیرا معمولاً برند‌های حرفه‌ای برای کسب‌وکار خود از لوگو موشن استفاده می‌کنند و حس حرفه‌ای بودن را به مخاطب منتقل می‌کنند. دقت کنید که مدت ‌زمان لوگو موشن شما به مدت‌زمان محتوای شما بستگی دارد. لوگو موشن یا لوگوی متحرک طرفداران خاص خود را دارد و بر روی مخاطب تأثیر به‌سزایی می‌گذارد. در حقیقت لوگوموشن چندین فریم تصویر است که در ترکیب با یکدیگر یک ویدیو را ایجاد می‌کنند. طراحی لوگو موشن یکی از مهارت‌های طراحی گرافیک است. پروسه ساخت لوگو موشن به این صورت است که در مرحله‌ی اول اطلاعات برند شما و مزیت رقابتی شما مورد بررسی و ‌ایده پردازی قرار می‌گیرد و سپس بر روی کاغذ پیاده می‌شود. در مرحله‌ی پایانی طراحی لوگو موشن توسط برنامه‌های گرافیکی تکمیل می‌گردد و بعد برای شما ارسال می‌شود.

هدف از سفارش و طراحی لوگو موشن افزودن جذابیت در ابتدای تبلیغات ویدیویی افراد است، به‌گونه‌ای که علاوه‌بر نام یک برند، لوگوی آن نیز در ذهن مخاطبان ثبت شود. البته نکته مهم این است که لوگوی شما به چه میزان اهداف برند و هویت بصری برند شما را به مخاطبان نمایش می‌دهد. طراحان لوگو موشن هنگام استخدام باید از نظر تسلط بر ابزار‌های گرافیکی و آشنایی با اصول طراحی انیمیشن و ساخت تصاویر متحرک سنجیده شوند و استخدام آن‌ها نیازمند دقت فراوان است. اگر تمایل به سفارش طراحی لوگو موشن برای کسب‌وکار خود دارید، سایت ما یکی از بهترین سایت‌ها در این حیطه کاری است و شما می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا در جریان جزئیات کار قرار بگیرید.

 

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو اسم با توجه به برند و کسب‌وکار شما با کیفیت بسیار بالا در سایت ما انجام می‌گیرد. شما تنها با مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات مربوط به برندتان می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با مشورت با آن‌ها بهترین لوگو را توسط یک تیم بسیار مجرب که تسلط کامل به کار‌های گرافیکی دارند انجام دهید. همیشه طراحی لوگو برای یک کسب‌وکار به‌عنوان یک چالش جدید و مهم محسوب می‌شود؛ زیرا فقط افراد حرفه‌ای می‌توانند آن را به‌خوبی انجام دهند.

سفارش طراحی لوگو یکی از مهم‌ترین گام‌هایی است که یک مدیر کسب‌وکار باید بردارد. در واقع لوگو فقط یک نماد ساده نیست که هر کسب‌وکاری از آن استفاده کند. لوگو یک هویتی محسوب می‌شود که معرف هر کسب‌وکاری است. سفارش طراحی لوگو اسم به این صورت انجام می‌گیرد که با توجه به اسم کسب‌وکار یا شرکت شما و محتوای کاری شما، اعضای تیم ما به‌گونه‌ای حرفه‌ای نمونه کار‌هایی را برای شما به‌صورت کامپیوتری و بعد بر روی کاغذ اتود می‌زنند تا برای شما ارسال کنند. بعد از این مرحله کارشناسان مربوطه در رابطه با لوگو‌های طراحی شده که متناسب با اسم کسب‌وکار شما است، بهترین آن را انتخاب و برای نهایی شدن ویرایش و تکمیل می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که لوگو‌هایی با کیفیت بالا برای شما طراحی کنیم تا مخاطبین با دیدن لوگوی طراحی شده برای شما، نام شرکت در ذهنشان ماندگار شود.

 

سفارش طراحی لوگو مذهبی

سفارش طراحی لوگو مذهبی با قیمت‌های متفاوت در سایت‌ ما انجام می‌گیرد. نکته مهم در طراحی  این است که علاوه‌ بر کیفیت بالا، قیمتی مقرون‌به‌صرفه نیز داشته باشد تا کسب‌وکار‌های مختلف بتوانند از آن بهره بگیرند. در طراحی مذهبی باید در ابتدا ساختار آن به‌خوبی معلوم شود که هر فردی با مشاهده آن بتواند معنای آن را به‌خوبی درک کند. لوگو مذهبی ازجمله لوگو‌هایی محسوب می‌شود که جنبه عمومی دارد و هر فردی در ابتدا که آن را ببیند می‌تواند متوجه معنا و مفهوم آن شود.

یکی از کلیدی‌ترین موضوعاتی که مؤسسات فرهنگی و دینی به آن نیاز دارند، طراحی مناسب و با کیفیت لوگو مذهبی است. طراحی لوگو مذهبی به‌منزله یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک مؤسسه دینی و فرهنگی مطرح می‌شود و باید در ابتدای کار آن مجموعه، طراحی لوگو مطابق با نماد‌های دینی انجام بگیرد. بسیاری از مؤسسات فرهنگی و مذهبی در طراحی لوگو خود بحث برندسازی برایشان اهمیت ندارد؛ زیرا برند‌سازی بیشتر در فضای کسب‌وکار‌های تجاری مطرح است و مؤسسات فرهنگی و مذهبی به آن نیاز ندارند. آنچه که برای مؤسسات فرهنگی و دینی در طراحی لوگو مذهبی بسیار مهم محسوب می‌شود، بحث نمادسازی یا نشانه‌گذاری دینی برای مؤسسات فرهنگی یا مراسم‌های مذهبی است. در طراحی لوگو مذهبی نام ائمه اطهار و همچنین نماد‌هایی مانند گنبد، مساجد و … بسیار مورد توجه است. سایت ما با در نظر گرفتن این نکات به طراحی حرفه‌ای لوگو‌های مذهبی برای مؤسسات فرهنگی و دینی و سایر مجموعه‌ها می‌پردازد.

 

سفارش طراحی لوگو تلگرام

سفارش طراحی لوگو تلگرام یکی از کار‌هایی است که برای تبلیغات کسب‌وکار خود می‌توانید انجام دهید؛ زیرا امروزه با توجه به توسعه یافتن اینترنت و نیز بیشتر شدن استفاده از شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام کسب‌وکار‌ها ترغیب شدند تا برای فروش محصولات یا ارائه‌ی خدمات خود از این پلترفرم ایجاد شده بیشتر استفاده نمایند. سفارش لوگو تلگرام کمک می‌کند تا مشتریان آن کسب‌وکار یا محصول را بهتر بشناسند و در ذهن خود هک کنند. لوگویی که طراحی می‌شود باید به‌گونه‌ای باشد که با مشاهده آن بتوانیم حدس بزنیم نوع فعالیت کسب‌وکار چیست. یکی از ترفند‌های تبلیغاتی برای کسب‌وکار‌ها این است که شما به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار یا بیزنس می‌توانید در آگهی‌ها و تبلیغاتی که برای خدمات خودتان انجام می‌دهید از لوگوی برند خود نیز استفاده نمایید تا با گذشت زمان لوگوی شما در ذهن مخاطب ماندگار شود.

هیچ‌گاه این را فراموش نکنید که این لوگوی به‌ظاهر کوچک بیانگر کسب‌وکار یا محصول شما بوده و هویت آن محسوب می‌شود. یکی از با اهمیت‌ترین قدم‌ها در راه‌اندازی یک کسب‌وکار، طراحی  آن به شمار می‌آید که بعد‌ها هم می‌توان از آن برای شبکه‌های اجتماعی خود مانند تلگرام نیز از آن استفاده نمود. شما می‌توانید طراحی لوگو کسب‌وکارتان را به ما بسپارید تا از کیفیت آن اطمینان داشته باشید.

 

چگونه سفارش لوگو بگیریم؟

چگونه سفارش لوگو بگیریم؟ برای همه صاحبان کسب‌وکارها ضروری است که برای پیشرفت و دیده‌ شدن فعالیت خود یک لوگو زیبا و مرتبط با کسب‌وکارشان طراحی کنند تا با این روش توجه بیشتری را جذب کنند. برای طراحی یک لوگو زیبا باید مهارت کافی و تسلط بر نرم‌افزارهای گرافیکی داشته باشید و دراین‌بین لازمه یک طراحی لوگو جذاب دارابودن خلاقیت طراح است؛ زیرا اینگونه می‌توان نمونه کارهای زیادی ساخت که برای گرفتن سفارش لوگو بسیار مؤثر و بااهمیت است. سفارش لوگو می‌تواند اعتبار کسب‌وکار را بیشتر نشان دهد و محبوبیت بیشتری در بین افراد ایجاد کند؛ زیرا با داشتن لوگو، امکان دارد طرح لوگو تا مدت طولانی در ذهن مخاطب ماندگار باشد. لوگو انواع زیادی دارد که باتوجه ‌به استانداردها هر نوع از آن برای کسب‌وکار خاصی استفاده می‌شود.

 

دریافت سفارش لوگو

دریافت سفارش لوگو برای طراح به ‌عنوان شروع مسیر طراحی لوگو محسوب می‌شود و با گذاشتن زمان مناسب و ایده‌پردازی جذاب لوگو را به نحو صحیحی طراحی می‌کند. سفارش لوگو امکان دارد که در زمینه‌های مختلف باشد و برای هر لوگو مرتبط با نوع کسب‌وکار از پالت رنگ و فونت خاصی استفاده می‌شود و طراح به انتخاب خود می‌تواند نوع فونت و رنگ را انتخاب کند. از بااهمیت‌ترین موضوعات درباره طراحی لوگو این است که طرح لوگوی به نحوی باشد که پیام مربوطه را به مخاطب انتقال دهد. داشتن یک لوگو با مفهوم و زیبا که نگاه‌ها را جذب کند برای موفقیت و فروش بیشتر محصولات یک کسب‌وکار نیاز است. در شرکت هنرمیکس می‌توانید سفارش لوگوهای مدنظر خود را با اطمینان کامل از قیمت و کیفیت کار ثبت کنید.

 

سفارش ساخت لوگو

سفارش ساخت لوگو توسط صاحبان برندها ثبت می‌شود و برای این‌که افراد بیشتری به برند آن‌ها اعتماد کنند و سوددهی زیادی داشته باشند برای برند خود طراحی لوگو سفارش می‌دهند. برای این‌که به‌صورت کاملاً خاص و حرفه‌ای برند خود را به افراد معرفی کنید، می‌توانید در وب‌سایت معتبر ما سفارش ساخت لوگو را ثبت کنید و بدین نحو در زمان کوتاهی سفارش شما ساخته می‌شود. سفارش ساخت لوگو هزینه هنگفت و گزافی ندارد و از خصوصیات سفارش ساخت لوگو در وب‌سایت ما این است که سفارش مدنظر شما بسیار مقرون‌به‌صرفه طراحی می‌شود و هزینه‌ای که در قبال ساخت لوگو می‌دهید نسبت به مزایای لوگو بسیار اندک است. آرم لوگو را می‌توان بر روی محصولات تولید شده برندتان چاپ کنید تا افراد، برند شما را با این لوگو بشناسند و طرح لوگو در ذهن آن‌ها ثبت شود. سفارش ساخت لوگو بسیار راحت و آسان است. در وب‌سایت ما با مشاهده و بررسی نمونه کارها از نوع استاندارد طراحی اطمینان کنید و با درج کردن توضیحات درمورد طرح لوگو و نام کسب‌وکار در باکس مدنظر، سفارش خود را ثبت کنید تا طراحان مجرب ما با مشاهده توضیحات شما، لوگو زیبا و جذابی برایتان طراحی کنند. کیفیت طرح لوگو باید بالا باشد تا اثرگذاری بیشتری بر روی نگاه و ذهن مخاطب ایجاد کند. سفارش ساخت لوگو درواقع به شما کمک می‌کند که هویت کسب‌وکار خود را به تمام دنیا نشان دهید.

سفارش تیزر لوگو

سفارش تیزر لوگو با حجم استاندارد و جلوه‌های خاص می‌تواند برای ویدیوهای تبلیغاتی شما که برای برند خود تبلیغات انجام می‌دهید کاربردی باشد. امروزه تمامی کسب‌وکارهایی که شناخته شده‌اند برای مسیر موفقیت و دیده‌شدن در ویدیوهای تبلیغاتی خود از تیزر لوگو استفاده می‌کنند. شما پس از ثبت سفارش تیزر لوگو در مدت‌زمان مناسبی می‌توانید تیزر را تحویل بگیرید و برای شروع و پایان ویدیوهای خود از این تیزر استفاده کنید تا اینگونه لوگو مدنظر تأثیرگذاری بیشتری بر روی ذهن مخاطب ایجاد کند. برای ساخت تیزر لوگو از طرح‌های ساده اما شیک استفاده می‌شود و نوع کارتونی مانندی که دارد، جذابیت لوگو را بیشتر در دید مخاطب قرار می‌دهد. برای تیزر لوگو زمان کوتاهی در نظر گرفته می‌شود و موسیقی مرتبط با برند برای این تیزر به کار برده می‌شود تا جذابیت آن بیشتر شود. طراحان زیادی در حیطه ساخت تیزر لوگو فعالیت دارند که هرکدام برای جذابیت بیشتر و مؤثر بودن از خلاقیت و ایده‌های خود استفاده می‌کنند. سفارش ساخت تیزر لوگو برای برندهای مختلف یک نوع برگ برنده برای پیشرفت و دیده‌شدن آن‌ها به شمار می‌رود؛ زیرا این تیزر با قرار داشتن در ویدیوهای معرفی یا تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی شانس دیده‌شدن و ماندگاری برند شما را در ذهن مخاطب افزایش می‌دهد. این تیزر با نرم‌افزارهای گرافیکی مانند افترافکت ساخته می‌شود و نوع کیفیتی که برای این تیزر در نظر گرفته می‌شود، بسیار بالا است.

طراحی لوگوسفارش ساخت لوگو موشن

سفارش ساخت لوگو موشن به‌صورت اینترنتی و در سریع‌ترین زمان ممکن قابل انجام است. در واقع لوگو موشن همان انیمیشن‌های کوتاه و چند ثانیه‌ای هستند که از آن‌ها برای برندسازی و همچنین تأثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب استفاده می‌شود. لوگو موشن‌ها می‌توانند اثرگذاری بیشتری بر روی مخاطب داشته باشند و در واقع استفاده از این نوع نشان می‌تواند برای کسب‌وکارتان بسیار مفید واقع شود؛ زیرا از این انیمیشن می‌توان در ابتدای انواع فیلم‌ها، موشن گرافیک‌ها با افکت‌های نمایشی متفاوت استفاده کرد. سفارش ساخت لوگو موشن، می‌بایست به افراد حرفه‌ای در این زمینه سپرده شود؛ زیرا این نوع طراحی نیازمند به تخصص بالا است و اگر قصد برندسازی دارید باید از یک طراح حرفه‌ای کمک بگیرید. در این راستا باید بدانید یک لوگو موشن حرفه‌ای و جذاب می‌تواند باعث رشد برندتان شود و کسب‌وکار شما را به‌صورت داستانی کوتاه در اختیار مخاطب قرار دهد. در واقع داستان‌سرایی یکی از بهترین روش‌های بازاریابی محتوا محسوب می‌شود که تأثیر بسیاری در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند. البته در نظر داشته باشید در این‌جا منظور ما از داستان‌سرایی این است که بتوان در مدت‌زمانی کوتاه، پیام اصلی را به مخاطب القاء کنیم.

سفارش طراحی لوگو مذهبی

سفارش طراحی  مذهبی برای افرادی که در زمینه‌های مذهبی فعالیت دارند، به‌صورت آنلاین بسیار مناسب است. در واقع یکی از اصلی‌ترین مسائلی که در مؤسسات فرهنگی و مذهبی نیاز به آن احساس می‌شود، طراحی یک لوگو مذهبی است. طراحی این نوع از لوگو به ‌عنوان یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های مؤسسات دینی محسوب می‌شود؛ اما در حالت کلی این نوع از نشان‌ها با سایر لوگو‌ها کمی متفاوت هستند؛ زیرا در طراحی آن‌ها باید از المان‌ها و نمادهای دینی استفاده شود. در این زمینه باید بدانید، بسیاری از مراکز دینی در طراحی لوگو مذهبی توجه زیادی به بحث برندسازی و تبلیغات ندارند. در واقع آن‌چه که بیش از هر چیز برای مؤسسات دینی و فرهنگی به هنگام طراحی لوگو مذهبی اهمیت دارد، بحث نمادسازی مجموعه به کمک لوگو است؛ بنابراین مسئله‌ای که نیاز به لوگو را در آن‌ها ایجاد می‌کند، بحث القاء ماهیت شغلی مجموعه به سایر افراد است. ما می‌توانیم لوگو مذهبی موردنظر شما را با توجه به نکاتی که باید در این زمینه مدنظر داشت به بهترین شکل طراحی کنیم.

 

سفارش  لوگو موشن

سفارش طراحی موشن به‌صورت حرفه‌ای و با کم‌ترین قیمت می‌تواند نیاز بسیاری از کاربران باشد. طراحی موشن برای افرادی که قصد دارند به‌صورت حرفه‌ای در حوزه دیجیتال فعالیت کنند یکی از مسائل مهم است؛ زیرا لوگو موشن، نمایشی از لوگو مجموعه به‌صورت انیمیشنی است که در مدت‌زمانی کوتاه حس خوبی را به مخاطب می‌رساند و کاربر در عرض چند ثانیه می‌تواند کلیت فعالیت یک مجموعه را دریابد. این مسئله سبب ایجاد حس کنجکاوی در مخاطب می‌شود تا در ادامه به دنبال کشف موضوعات جزئی یک کسب‌وکار رود.

در این زمینه باید بدانید، لوگو موشن می‌تواند به دو صورت دو بعدی و سه بعدی ساخته شود. لوگو موشن دو بعدی اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد. درواقع لوگو موشن زیرمجموعه‌ای از موشن گرافیک است و برای ساخت آن باید از نرم‌افزارهایی همچون ادوبی افتر افکت استفاده کرد. به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌کنیم برای ساخت یک لوگو موشن حرفه‌ای از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه استفاده کنید؛ بنابراین اگر برای برندتان لوگو طراحی کرده‌اید، قدم بعدی برای شناخت بیشتر و تبلیغات ساخت لوگو موشن است.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد