هنر میکس

گویندگی، نریشن و صداگذاری

گویندگی ( نریشن )، هنر و فنی است که در طی آن، گوینده ( نریتور ) با شناخت و درک کامل ادبیات، با استفاده درست از اندام‌های گفتاری، توانایی برقراری ارتباط و انتقال پیام به شنونده را با لحن مناسب دارد.

لازمه‌ی این کار، داشتن صدای دلنشین، حنجره‌ی قوی، شناخت لحنی درست است که به جز اولی، بقیه توسط تمرین کردن و آموختن بدست می‌آیند. یک گوینده‌ی خوب باید چندین سال تمرین مداوم داشته باشد تا به اهداف گویندگی خود برسد.

صداگذاری، هنر و فنی است که با جداسازی،حذف یا تغییر صدای پس زمینه از زبان اصلی فیلم و قرار دادن صدای تازه بر روی فیلم استفاده می‌شود تا حس فیلم را به بیننده یا شنونده القا کند.

1

چرا برای کسب وکارمان نیاز به سفارش گویندگی و نریشن داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای سفارش نریشن بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

ایجاد انگیزه برای شنوندگان

با گویندگی و یا صداگذاری منحصر به فرد و بی نقص، شور و نشاط در شنوندگان ایجاد کرده و باعث انگیزه برای شنوندگان می‌شود.

استفاده به عنوان ابزار آموزشی

با قرار دادن صدا بر روی فیلم‌های آموزشی که زبان متفاوتی دارند، توانایی استفاده از این فیلم‌ها برای اهداف آموزشی را دارید.

کسب درآمد

با گویندگی ( نریشن )، توانایی جذب مخاطبین خود و کسب درآمد  از آن برای سازمان خود و یا سازمان‌های دیگر را دارید.

ایجاد رابطه با شنوندگان

جذابیت و رسایی صدای گوینده در پادکست، باعث ایجاد رابطه‌ی نزدیک‌تری با شنوندگان می‌شود که کاربر را از کسالت رهایی می‌دهد.

مراحل سفارش گویندگی (نریشن)

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات گویندگی (نریشن)

   

  هزینه: توافقی
  متغیر نسبت به خواسته مشتری

  گویندگی (نریشن)

  اگر به دنبال دریافت مشاوره درمورد گویندگی و صداگذاری هستید و یا هر گونه سوالی در مورد نحوه سفارش گویندگی (نریشن) دارید با مشاوران ما در تماس باشید، تیم محتوای صوتی ما بصورت 24 ساعته پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند، پس همین الان تماس بگبرید تا به جواب تمامی سوالاتتان برسید.