هدایای تبلیغاتی اداری 

هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از لذت بخش‌ترین کارهااست که هر انسانی آن را تجربه کرده‌است. یکی از راه‌های موفق بازاریابی، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. این روش باعث جذب بیشتر مشتری خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی، محصولاتی هستند که با درج لوگو حک شده بر روی آن‌ها و یا به‌صورت بن تخفیف، به مخاطبین ارائه می‌شود. ارائه‌ی محصولات برای تبلیغ شرکت، تصدیق شرکت، معرفی هویت‌های سازمانی استفاده می‌شود. در صورت وجود بن تخفیف، مشتری به محل فروش مراجعه کرده و بقیه‌ی محصول نیز به مشتری‌ها معرفی می‌شوند و باعث بازاریابی محصولات دیگر نیز می‌شود.

هدایای تبلیغاتی اداری

چرا برای کسب‌وکارمان نیاز به هدایای تبلیغاتی اداری داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

رضایت مشتریان

با ارائه‌ی هدایای تبلیغاتی، به مشتریان احساس خوشایندی که خدمات مناسبی به آنها ارائه شده‌است، دست خواهد داد و این احساس تأثیر مناسبی برای شرکت شما دارد.

آگاهی مشتریان از برند شما

با ارائه‌ی هدایای تبلیغاتی برای مشتریان خود که بتوانند از این هدایا بارها استفاده کنند، به برند سازی شرکت شما کمک می‌کند. این هدایا می‌تواند چاپ لوگوی شرکت بر روی برخی وسایل مانند کارت بازی و . . باشد.

وفاداری مشتریان

مشتریان معمولاً از بین دوشرکت که یکی هدایایی برای مشتریان فراهم می‌کنند و شرکتی که از این کار صرفه نظر کرد‌ه‌است، شرکتی را انتخاب می‌کنند که توسط هدایای تبلیغاتی اداری خود از آن‌ها قدردان هستند.

هزینه‌ی نسبتاً پایین

استفاده از هدایای تبلیغاتی به عنوان روش موثر تبلیغاتی، هزینه‌ی کمتری نسبت به بقیه‌ی روش‌های تبلیغاتی دارد. با این روش، درصد دیده‌شدن برند شما بسیار بالا است.

مراحل سفارش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

    تعرفه خدمات و ثبت سفارش

    هدایای تبلیغاتی اداری

    توافقی

    متغیر نسبت به خواسته مشتری