هنر میکس

سفارش ساخت پادکست

پادکست، مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی است که در وب سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. برای ثبت سقارش پادکست و استخدام نریتور با تیم هنرمیکس در ارتباط باشید. روند گوش دادن و استفاده از فایل‌های صوتی و پادکست‌ها به دلیل اتصال دائمی مخاطبان به اینترنت افزایش خواهد یافت. برای درآمدزایی از پادکست روش‌های متعددی وجود دارد. اسپانسر گرفتن، دعوت از مخاطبان برای پرداخت داوطلبانه‌ی پول و بازاریابی مشارکتی از متداول‌ترین روش‌ها هستند.

مزایای سفارش ساخت  پادکست خوب چیست؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

صرفه جویی در زمان

به دلیل انجام همزمان کارها با یکدیگر، توانایی گوش‌ دادن به پادکست برای شما فراهم است و باعث صرفه جویی در زمان و بهبود کارایی و سودمندی شما می‌شود.

کاهش هزینه‌های تولید و توزیع

برای تولید پادکست، شما یک بار هزینه می‌کنید ولی توانایی توزیع و استفاده به دفعات بسیاری را از آن دارید. در تولید پادکست، به‌روز رسانی و آرشیو نیز بسیار راحت‌تر است.

کسب درآمد

پس از تولید پادکست و جذب مخاطبین خود، شما توانایی کسب درآمد از پادکست خودتان  از طریق فروش و یا تبلیغات را دارید.

ایجاد رابطه نزدیک‌تر با شنوندگان

جذابیت صدای شما یا سازمان شما در پادکست، باعث ایجاد ارتباط نزدیک‌تری با شنوندگان می‌شود که کاربر را از کسالت و سختی خواندن رهایی می‌دهد.

مراحل سفارش تولید پادکست

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش پادکست

   

  شروع از 300,000 تومان
  متغیر نسبت به موضوع و گوینده

  پادکست

  1

  برای دریافت مشاوره درمورد ساخت  پادکست و یا سفارش آن، می‌توانید با کارشناسان تولید محتوای صوتی تیم هنرمیکس در ارتباط باشید، کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما در این زمینه خواهند بود و شما را تا رسیدن به نتیجه مد نظرتان همراهی خواهند نمود، پس هرگونه سوال یا ابهامی درباره ساخت پادکست داشته باشید، آن را با ما در میان بگذارید.

  تیم هنرمیکس با بیش از 50 نریتور( برای زبان‌های انگلیسی، ترکی استانبولی و فارسی) در خدمت شما دوستان عزیز هست.