هنر میکس

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی، یکی از شاخه‌های عکاسی است که با اهداف تجاری برای تبلیغ یک کالا یا برند استفاده می‌شود و به فروش می‌رسد. در هر کسب‌وکار، داشتن عکس‌های باکیفیت از محصول و یا خدمات  که مشتری را به خود جذب کند و برای معرفی آن‌ها در فضای مجازی، لازم است.

تصاویر زیبا و با کیفیت بر روی بیلبورد‌های تبلیغاتی، کاتالوگ‌های محصولات، وب‌سایت‌های تجاری و… استفاده می‌شود. هدف اولیه و مهم عکاسی صنعتی، جلوه‌های واقعی یک محصول است که با نورپردازی و طراحی صحنه برای تبلیغ کالا نمایش گذاشته می‌شود.

خدمات عکاسی صنعتی

چرا برای کسب و کارمان نیاز به عکاسی صنعتی داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

افزایش سطح آگاهی مخاطبین از برند شما

عکس‌های خلاقانه، باعث جذابیت و کنجکاوی مخاطبین شده و آن‌ها را به مشتریان وفادار تبدیل می‌کند و باعث افزایش فروش می‌شود.

افزایش برتری برند

با عکاسی از رویداد بزرگ شرکت شما و انتشار عکس‌ها در سایت رسمی خود و یا صفحه‌ی اینستاگرام، باعث افزایش برتری برند شما خواهد بود.

افزایش فروش محصول

با عکاسی خلاقانه و منحصربه‌فرد، باعث بهبود فروش محصول می‌شود. با گذاشتن توضیحات در کنار عکسای حرفه‌ای، سطح فروش به‌طور مستقیم افزایش می‌یابد.

افزایش کیفیت تصویر برند شما

با نمایش گذاشتن کالا و خدمات به‌صورت حرفه‌ای، مشتری از محصولات شما آگاه می‌شود و برند شما را حرفه‌ای نشان می‌دهد.

سفارش عکاسی صنعتی

مراحل سفارش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

  عکاسی خط تولید

  شروع از۲۵۰,۰۰۰تومان

  برای هر فریم

  عکاسی غذایی

  شروع از۱۵۰,۰۰۰تومان

  برای هر فریم

  عکاسی معماری

  شروع از۱۶۰,۰۰۰تومان

  برای هر فریم

  عکاسی رستوران و منو

  شروع از۱۵۰,۰۰۰تومان

  برای هر فریم

  عکاسی محصول

  شروع از۸۰,۰۰۰تومان

  برای هر فریم

  عکاسی حرفه ای محصول

  شروع از۱۳۰,۰۰۰تومان

  برای هر فریم

  عکاسی پروژه ای

  هر ساعت۴۰۰,۰۰۰تومان

  تحویل ۱۰ عکس خام برای هر ساعت

  سفارش عکاسی صنعتی

  امروزه عکاسی صنعتی یکی از عوامل مهم در افزایش فروش است که نمی‌تواند از آن چشم پوشی کرد. هنر میکس با دریافت سفارش عکاسی صنعتی در تمام زمینه‌ها، آماده خدمت‌رسانی به کاربران است. قبل از سفارش بهتر است زمینه محتوایی خود را مشخص کنید تا در انتخاب آن دچار مشکل نشوید.

  عکاسی تبلیغاتی نیز در موفقیت یک شرکت بسیار تأثیرگذار و مؤثر است. در نتیجه، هر کسب وکاری نیاز به تبلیغات دارد و باید بر روی آن وقت زیادی بگذارد. زیرا تبلیغات بیانگر محصولات شما است. هرچه تبلیغات شما تأثیرگذار باشد، به همان اندازه در فروش موفق هستید. اگر در شروع کسب‌وکار خود هستید، باید در ابتدا بر روی تبلیغات آن کار کنید.

  از آن با نام عکاسی تجاری نیز یاد می‌کنند و هر دو در زمینه تبلیغات فعالیت می‌کند. به طور کلی به عکاسی که برای بازاریابی و مقاصد تجاری و صنعتی استفاده می‌شود، عکاسی صنعتی می‌گویند. عکاسی صنعتی بهترین روش برای دیده شدن محصولات است. هنر میکس با دریافت سفارشات شما در این زمینه می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کند.

  خدمات عکاسی صنعتی

  هر کسب‌وکاری به تصاویری نیاز دارد تا توجه مخاطبان خود را به محصولاتش جذب کند. برای شما این کار را عکاسی انجام می‌دهد. این روش به شما کمک می‌کند تا در بین رقبای خود برجسته شوید. هنر میکس در حوزه‌های عکاسی صنعتی، شما را در جذب مخاطبان کمک می‌کند. برخی از این حوزه‌ها شامل: عکاسی در مکان کسب‌وکار، عکاسی از محصولات صنعتی، پرتره‌های تجاری و عکاسی معماری صنعتی است.

  برای گرفتن عکس صنعتی، تیم ما بدون این که در فعالیت کسب‌وکار شما اختلالی ایجاد کند از محیط کار و کارکنان شروع به عکاسی می‌کند. این روش عکاسی این امکان را به مخاطبان می‌دهد تا بهتر با کسب‌وکار شما آشنا شوند. تمام تجهیزات لازم برای این عکاسی را هنر میکس تهیه می‌کند و شما با سفارش عکاسی صنعتی می‌توانید به نمایش کسب‌وکار خود کمک کنید.

  مشاهده نمونه کار عکاسی صنعتی

  یکی از نکاتی که باید در زمان سفارش عکاسی صنعتی به آن دقت کنید، کیفیت آن است. هنر میکس با گرفتن عکس‌های باکیفیت از محصولات شما به جذب مخاطبان بیشتر کمک می‌کند. عکس‌هایی که تیم ما از محصولات شما می‌گیرد باعث بهتر دیده شدن جزئیات آن‌ها می‌شود. همچنین، بدنه هر کسب‌وکاری کارمندان آن بخش است، در نتیجه بهتر است برخی از عکس‌ها از کارمندان در حال کار باشد تا مخاطبان بهتر با سختی کار آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

  روش سفارش عکاسی صنعتی

  برای سفارش، شما می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید و در کمترین زمان باکیفیت ترین عکس‌ها را دریافت کنید. همچنین، باید به این نکته توجه کنید که قبل از این کار حوزه فعالیت خود را تعیین کنید تا کارها هرچه سریعتر انجام شود. این عکس‌ها جنبه تبلیغاتی دارند و نمایانگر کسب‌وکار شما هستند.