هنرمیکس

متن پادکست

تعرفه خدمات مشاوره رایگان متن پادکست

متن پادکست

پادکست یکی از انواع مهم تولید محتوا است که از قسمت­‌های مختلفی تشکیل شده‌است. مهم ­ترین و حساس ­ترین قسمت، متن پادکست است که جذابیت پادکست را تعیین می‌کند و  باعث افزایش گوش دادن شنوندگان می‌شود. اگر این متن، باکیفیت، جذاب و اصولی نباشد، پادکست تولید‌شده برای مخاطبین خوشایند نخواهد بود.

متن پادکست

چرا برای تولید پادکست، نیاز به متن پادکست داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای نوشتن متن پادکست بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

تولید پادکست باکیفیت

هرچقدر عواملی مانند گوینده و نحوه گویش او در تعیین کیفیت پادکست تأثیرگذار باشد، متن پادکست نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تسریع در ساخت پادکست

داشتن متن از قبل آماده شده برای پادکست و همچنین تهیه تقویمی مناسب برای انجام کارها، باعث پیشرفت سریع روند تولید پادکست می­شود و سردرگم نخواهیدماند.

افزایش خلاقیت نوشتاری

نوشتن متن پادکست باعث افزایش خلاقیت ذهن شما برای ارائه‌ی پیام تأثیرگذار به شنوندگان می‌شود.

امکان ارزیابی، قبل از شروع به کار

شما می‌توانید قبل از ضبط و انتشار پادکست، با داشتن متن پادکست، از اطرافیان خود نظر خواهی کنید و پیشنهادات و انتقادات آن‌ها را در نظر بگیرید تا محتوای صوتی بهتر و بی‌نقصی را تولید کنید.

مراحل سفارش متن پادکستت

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

  متن پادکست

  شروع از۱۰۰,۰۰۰تومان

  • شروع از ۱۵۰ کلمه
  • موضوع دلخواه
  • لحن صمیمی یا رسمی
  • رعایت اصول نگارشی
  • رعایت پاراگراف بندی مناسب و به اندازه

  نوشتن متن پادکست

  پادکست با رشد روز افزون فناوری ‌های دیجیتال و محبوبیتی که بین طرفداران و مخاطبین خود دارد، کار پخش شدن فایل های صوتی را خیلی آسان تر کرده است.
  قبل از ضبط پادکست، نوشتن متن پادکست بسیار ضروری است.
  نوشتن متن پادکست یکی از بزرگترین مسائل برای سازندگان پادکست است که تصمیم به ضبط پادکست می ‌گیرند. نشان دادن بخش های جذاب پادکست به شنونده به نوشتن متن آن بستگی دارد. به همین دلیل، ساعت ها برنامه ریزی و آماده سازی قبل از ساخت پادکست لازم است.
  انواع پادکست ها شامل پادکست تک نفره، پادکست گفت‌ و گو محور، پادکست مکالمه‌‌ای و …. است که متن پادکست باید با توجه به نوع پادکست نوشته شود. شما باید در متن پادکست، چیزی که برای شنونده جذاب است را بنویسید تا شنونده تا آخر پادکست را گوش دهد. با جذاب نوشتن متن پادکست، آن را در راه درستی قرار می دهید و مطمئن هستید که تمام نکات لازم در زمینه ی ساخت پادکست را متوجه شدید و اجرا کرده اید.
  نوشتن متن پادکست از قبل باعث تسریع فرآیند آماده سازی پادکست می شود و زودتر پادکست ضبط شده و آماده می شود. اگر در حین ضبط پادکست، یک مهمان ویژه هم داشتید و سخن خود را فراموش کرده اید، با استفاده از متن پادکست می توانید خود را از مهلکه نجات دهید و ادامه ی سخنان خود را بگویید.
  پس از نوشتن متن پادکست، متن توسط گوینده های مخصوص خود گفته می شود و پادکست به وجود می آید. همچنین افزودن موسیقی بی کلام، پادکست را برجسته تر می کند.
  شما می توانید برای جذب مخاطب زیاد، آن را در شبکه های اجتماعی و وب سایت خود قرار دهید. برای داشتن متن پادکست جذاب باید از تیم خلاق و معتبری استفاده کنید تا به مشکل خاصی برخورد نکنید. تیم هنر میکس با سابقه ی چندین ساله در این عرصه به شما برای داشتن متن پادکست فوق العاده کمک می کند.

  چرا نوشتن متن برای پادکست ضروری است؟

  ۱) در برقراری ارتباط با دیگران، متن پادکست باعث صرفه جویی در زمان می شود.

  ۲) اگر در شروع کار از سرمایه‌ی کمی برخوردار هستید و می خواهید در هزینه‌ها کمی با بررسی و مصرف بهینه جلو بروید از متن پادکست استفاده کنید.

  ۳) این کار، یکی از بهترین و مطمئن ترین راه‌ها برای تولید و انتقال محتوا به دیگران است.

  ۴) با استفاده از متن پادکست، برای خود در آمد داشته باشید.

  ۵) افراد فعال در زمینه ی تولید محتوا، پادکست را به عنوان یکی از راه حل‌های بسیار کاربردی در زمینه ی تبلیغات مختلف می دانند.

  ۶) متن پادکست توانایی‌های شما را به صورت خیلی واضح برجسته می کند.

  ۷) برای رسیدن به اهداف کلی شما از جمله جذب مخاطبین، تبدیل آن‌ها به مشتری و ارائه‌ی خدمات خود می‌توانید از متن پادکست استفاده کنید.

  ۸) با این کار روابط صمیمی تر و نزدیک تری با افراد برقرار می‌کنید.

  ۹)کار کردن در زمینه ی پادکست و تهیه‌ی آن بسیار ساده است.