هنر میکس

سفارش متن پادکست

پادکست یکی از انواع مهم تولید محتوا است که از قسمت­‌های مختلفی تشکیل شده‌است. مهم ­ترین و حساس ­ترین قسمت، متن پادکست است که جذابیت پادکست را تعیین می‌کند و  باعث افزایش گوش دادن شنوندگان می‌شود. اگر این مورد، باکیفیت، جذاب و اصولی نباشد، پادکست تولید‌شده برای مخاطبین خوشایند نخواهد بود.

write

چرا برای تولید پادکست، نیاز به متن برای پادکست داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای نوشتن متن  بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

تولید پادکست باکیفیت

هرچقدر عواملی مانند گوینده و نحوه گویش او در تعیین کیفیت پادکست تأثیرگذار باشد، متن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تسریع در ساخت پادکست

داشتن متن از قبل آماده شده برای پادکست و همچنین تهیه تقویمی مناسب برای انجام کارها، باعث پیشرفت سریع روند تولید پادکست می­شود و سردرگم نخواهید ماند.

افزایش خلاقیت نوشتاری

نوشتن متن باعث افزایش خلاقیت ذهن شما برای ارائه‌ی پیام تأثیرگذار به شنوندگان می‌شود.

امکان ارزیابی، قبل از شروع به کار

شما می‌توانید قبل از ضبط و انتشار پادکست، با داشتن متن، از اطرافیان خود نظر خواهی کنید و پیشنهادات و انتقادات آن‌ها را در نظر بگیرید تا محتوای صوتی بهتر و بی‌نقصی را تولید کنید.

مراحل سفارش خدمات

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

   

  شروع از: 100,000 تومان

  متن پادکست

  نوشتن متن پادکست

  پادکست با رشد روز افزون فناوری‌های دیجیتال و محبوبیتی که بین طرفداران و مخاطبین خود دارد، کار پخش شدن فایل‌های صوتی را خیلی آسان‌تر کرده است.
  قبل از ضبط، نوشتن تکست بسیار ضروری است.
  نوشتن متن  یکی از بزرگترین مسائل برای سازندگان پادکست است که تصمیم به ضبط می‌گیرند. نشان دادن بخش‌های جذاب پادکست به شنونده به نوشتن تکست آن بستگی دارد. به همین دلیل، ساعت‌ها برنامه‌ریزی و آماده‌سازی قبل از ساخت لازم است.
  انواع پادکست‌ها شامل پادکست تک نفره، پادکست گفت‌ و گو محور، مکالمه‌‌ای و …. است که متن باید با توجه به نوع پادکست نوشته‌شود. شما باید در متن، چیزی که برای شنونده جذاب است را بنویسید تا شنونده تا آخر پادکست را گوش دهد. با جذاب نوشتن متن، آن را در راه درستی قرار می‌دهید و مطمئن هستید که تمام نکات لازم در زمینه‌ی ساخت پادکست را متوجه شدید و اجرا کرده‌اید.
  نوشتن تکست پادکست از قبل باعث تسریع فرآیند آماده‌سازی پادکست می‌شود و زودتر ضبط شده و آماده می‌شود. اگر در حین ضبط ، یک مهمان ویژه هم داشتید و سخن خود را فراموش کرده‌اید، با استفاده از متن  می‌توانید خود را از مهلکه نجات دهید و ادامه‌ی سخنان خود را بگویید.
  پس از نوشتن متن، توسط گوینده‌های مخصوص خود گفته می‌شود و پادکست به وجود می‌آید. همچنین افزودن موسیقی بی‌کلام، پادکست را برجسته‌تر می‌کند.
  شما می‌توانید برای جذب مخاطب زیاد، آن را در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت خود قرار دهید. برای داشتن متن  جذاب باید از تیم خلاق و معتبری استفاده کنید تا به مشکل خاصی برخورد نکنید. تیم بازاریابی محتوای هنرمیکس با سابقه ی چندین ساله در این عرصه به شما برای داشتن متن پادکست فوق العاده کمک می کند.

  1) در برقراری ارتباط با دیگران، متن پادکست باعث صرفه جویی در زمان می شود.

  2) اگر در شروع کار از سرمایه‌ی کمی برخوردار هستید و می خواهید در هزینه‌ها کمی با بررسی و مصرف بهینه جلو بروید از متن استفاده کنید.

  3) این کار، یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای تولید و انتقال محتوا به دیگران است.

  4) با استفاده از متن، برای خود در آمد داشته باشید.

  5) افراد فعال در زمینه‌ی تولید محتوا، پادکست را به عنوان یکی از راه حل‌های بسیار کاربردی در زمینه‌ی تبلیغات مختلف می‌دانند.

  6) متن پادکست توانایی‌های شما را به صورت خیلی واضح برجسته می‌کند.

  7) برای رسیدن به اهداف کلی شما از جمله جذب مخاطبین، تبدیل آن‌ها به مشتری و ارائه‌ی خدمات خود می‌توانید از متن استفاده کنید.

  8) با این کار روابط صمیمی‌تر و نزدیک‌تری با افراد برقرار می‌کنید.

  9)کار کردن در زمینه‌ی پادکست و تهیه‌ی آن بسیار ساده است.

  3
  2
  1
  write