هنر میکس

مقالات سـئو محور چیست؟

مقالات سایت، یکی از معروف­ترین محتوای متنی و البته یکی از ضروریات یک وب‌سایت می‌باشد که با موضوعات عمومی و تخصصی قابل ارائه هستند. همچنین سئو نیز به معنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می‌باشد.

مقالات سئو محور به آن دسته از مقالاتی گفته می‌شود که در آن‌ها تمامی اصول سئو از جمله نکات نگارشی، استفاده از لینک‌ها، کلمات کلیدی مناسب و بسیاری از موارد دیگر که در بحث سئو کاربرد دارند، رعایت شده‌باشند.

1

چرا برای کسب و کارمان نیاز به تولید مقالات سـئو محور داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

افزایش ترافیک سایت

با قرار دادن مقالات مفید در سایت، مخاطبین زیادی برای خواندن آن‌ها به سمت سایت شما هدایت خواهند شد و این باعث افزایش ترافیک در سایتتان خواهد شد.

افزایش اعتبار سایت

شما با قرار دادن مقالات سئو محور با موضوعات مختلف در وب‌سایت خود، باعث افزایش درجه و اعتبار سایت، نزد موتورهای جستجوگر و همچنین مخاطبین می‌شوید.

کاهش رتبه سایت در نتایج جستجو

یکی از روش‌های کاهش رتبه سایت (یعنی بالا رفتن سئو)، ارائه مقالات سئو محور در وب‌سایت است.

جذب مخاطبین جدید و تبدیل آن‌ها به مشتری

با بالا رفتن ارزش و رتبه سایت، مطالب و مقالات شما برای افراد زیادی نمایش داده‌خواهدشد و با این کار، درصد جذب مخاطبین و تبدیل آن‌ها به مشتریان دائمی، بالا می‌رود.

مراحل سفارش خدمات

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

   

  100,000 تومان

  مقاله سئو محور

  سفارش مقالات سئو محور

  سئو بخشی جدایی ناپذیر از فعتلیت های بازاریابی دیجیتال در هر کسب و کاری است که اطمینان از سیو بودن مقالات وبسایت شما تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت کسب و کارتان دارد.

  سئو به معنی بهینه سازی موتور های جستجو است و یا به طور کلی یک روش ایجاد و تنظیم محتواست که به شما این اطمینان را می‌دهد که وب سایت شما در موتور های جستجو برای کلمات و عبارات خاص مربوط به صنعت شما از رتبه‌ی بسیار بالایی برخوردار است.

  سئو بخش کوچکی از فعالیت های بازاریابی را شامل می‌شود که در عین حال خیلی پیچیده است اما همین بخش کوچک برای موفقیت مشاغل آنلاینی که از بستر فضای مجازی برای انجام کار و یافتن مشتری استفاده می‌کنند یک فرایند حیاتی محسوب می‌شود.

  شاید برای شما جالب باشد که بدانید به طور میانگین در هر ثانیه از روز حدود چهل هزار جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود و حالا مسئله‌ی مهن این است که آیا مقالات وبسایت شما جزء ده مورد اول نتایج سرچ قرار می‌گیرد یا خیر، سئو این امکان را به شما می‌دهد تا با قرار گرفتن در بین ۱۰ مقاله‌ی اول موتور های جستجو آن چهل هزار نفر را وادار به بازدید از سایت خود کنید. به همین دلیل است که صد ها هزار کسب و کار در سراسر جهان مشغول یادگیری و ایجاد سئو هستند تا در صدر جستجو ها قرار بگیرند.

  مقاله سئو محور چیست؟

  مقالات سئو محور مقالاتی هستند که به صورت آنلاین منتشر می‌شوند و از واژه های کلیدی خاصی برای جستجو استفاده می‌کنند و هدف این مقالات این است که وب سایت شما در هنگام جستجوی این عبارت به عنوان اولین ها توسط گوگل انتخاب شود‌، که برای انجام این کار لازم است شما طیف وسیعی از تکنیک های سئو را یاد بگیرید.

  تکنیک های نوشتن مقاله‌ی سئو محور

  نوشتن مقالات سئو نیازمند مهارت و تجربه است و تکنیک های خاص خود را دارد؛ مهمترین تکنیک ها و مهارت هایی که برای نوشتن یک مقاله‌ی سئو باید ان ها را رعایت کنید به شرح زیر است:

  نتخاب کلمات کلیدی مناسب

  برای نوشتن مقاله‌ی سئو اولین کاری که باید انجام دهید تحقیق برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب است، شما باید بدانید که افراد معمولا برای یافتن موضوعاتی که محتوای شما ان را شامل می‌شوند چه کلماتی را بیشتر سرچ می‌کنند، استفاده از کلمات کلیدی مناسب تاثیر زیادی در پیشی گرفتن شما در رقابت جستجو دارد.

  ستفاده درست از کلمات کلیدی

  با انتخاب کلمات کلیدی مناسب کار تمام نشده و مهمترین نکته بعد از آن نحوه ی استفاده از این کلمات است، شما باید بدانید چگونه و در چه قسمتی از مقاله از این کلمات استفاده کنید و ان ها را به تعداد مناسب و در بخش های درستی از مقاله به طور مناسب تقسیم کنید.

  -محتوای با ارزش بنویسید

  فراموش نکنید که با انتخاب و تهیه‌ی محتوای مناسب نیمی از مسیر را طی کرده اید، حتما این نکته را مد نظر داشته باشید که تنها انتخاب کلمات کلیدی مناسب و به کار گرفتن آن ها در متن کافی نیست بلکه این کلمات باید کاملا مرتبط با متن مقاله‌ی شما باشد و محتوا باید بار علمی داشته باشد و به نیاز مخاطب پاسخ دهد، پس توجه کنید که از موضوع اصلی دور نشوید.

  -به طول مقاله توجه کنید

  طول مقاله و تعداد کلمات ان باید کاملا متناسب با موضوع شما باشد و به طور کافی مسئله‌ی مورد بحث شما را پوشش دهد، در ابتدا وبلاگ هایی با محتوای متنی کوتاه تر بهتر در نظر گرفته نی‌شدند اما امروزه دیگر این مسئله درست نیست و بهترین مقاله از نظر سئو مقاله ای است که طول ان دقیقا متناسب با موضوع باشد و موضوع را به خوبی پوشش دهد؛ نه زیاده گویی کنید و نه کم گویی، همیشه تعادل را رعایت کنید.

  سخن اخر

  مقالات سئو تکنیک خاص خود را دارند و در نظر گرفتن و عمل کردن به هر کدام از تکنیک ها شانس شما را در دیده شدن بیشتر وب سایت تان افزایش خواهد داد، نیاز به ایجاد تعادل مناسب بین بخش های مختلف و مقاله وانتخاب کلمات درست کار دشواری است اما در نهایت به طرز فوق‌العاده ای ترافیک وب سایت شما را افزایش خواهند داد.

  1
  3
  2
  4
  2