هنر میکس

خدمات SEO چیست؟

خدمات سئو، فعالیت‌های انجام شده داخل وب‌سایت است که جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی در سایت و حفظ جایگاه آن استفاده می‌شود. در خدمات سئو، در راستای قوانین موتورهای جستجو است و از روش‌های غیر متعارف استفاده نمی‌کند.

این خدمات، روش‌های بهینه سازی وب‌سایت‌ها است که قوانین موتورهای جستجو را رعایت می‌کند و از ماندگاری بالایی برخوردار است. خدمات سئو به‌صورت موقت می‌تواند باعث بهبود رتبه سایت و هدایت ترافیک به سمت سایت گردد.

1

چرا برای کسب وکارمان نیاز به تولید خدمات سئو  داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

نیاز نداشتن به هزینه‌ی تبلیغات

با داشتن جایگاه قوی سئو سایت، برای افزایش ترافیک سایت نیازی به تبلیغات و پرداخت هزینه‌ای نخواهید داشت. با استراتژی تاثیرگذار سئو، به‌جای هزینه کردن درتبلیغات در زمینه‌ی بهتری سرمایه‌گذاری کنید.

ایجاد اعتبار و اعتماد

اعتماد مردم به گوگل زیاد است و هرروز از آن استفاده می‌کنند تا به موضوع مورد نظر خود دست پیدا کنند. با داشتن رتبه ‎ی بالای موتور جستجو کسب‌وکار شما، آن‌ را سایت مورد اعتبار و اعتماد به مخاطبین نشان می‌دهد.

افزایش میزان خرید و فروش

با استفاده از استراتژی خوب سئو برای ارائه‌ی کالایی مناسب، میزان فروش خود را افزایش دهید. با انتخاب یک سئو صحیح، روند کسب‌وکار خود را در مسیر فروش بیشتری قرار خواهید داد.

افزایش کیفیت ترافیک هدف

با استفاده از خدمات سئو، مخاطبینی که در اینترنت دنبال موضوع هستند را به سمت کسب‌وکار شما می‌کشاند و برای ترغیب مخاطبین برای خرید، نیازی به هزینه‌ی زیاد تبلیغاتی نیست.

مراحل سفارش خدمات

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

   

  هزینه: توافقی
  متغیر نسبت به خواسته مشتری

  خدمات سئو

  یکی از مهم‌ترین اشکالات شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سئو عدم تضمین انجام خدماتشان است، در هنرمیکس ما با شما قرارداد رسمی می‌بندیم و درصورتی که نتوانیم در زمان اعلام شده به اهداف تعیین شده برسیم، بصورت روزشمار به شما خسارت می‌پردازیم، پس با خیال راحت  می‌توانید با شرکت تولید محتوای هنرمیکس قرارداد ببندید.