هنر میکس

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت، مجموعه اقداماتی است که سایت شما از طریق نتایج به‌وسیله‌ی  جستجوی یک کلمه در موتورهای جستجو مانند گوگل، در جایگاه مناسبی قرار گیرد. با قرار گرفتن در جایگاه اول، دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌ای نیستید.

با پشتیبانی، جایگاه شما برای مدتی پایدار خواهد ماند و این پایداری بستگی به میزان فعالیت‌های شما برای سایت و میزان فعالیت‌های رقیب‌های شما دارد. سایت با شرایط پشتیبانی مناسب در یک موقعیت خوب در موتور جستجو قرار گیرد، احساس اطمینان بیشتری به مخاطب ایجاد می‌کند.

1

چرا برای کسب و کارمان نیاز به پشتیبانی وبسایت داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

برند سازی

با بهینه‌سازی سایت، بر روی بازار خود مسلط باشید. با این روش، برند خود را گسترش دهید و مشتری‌های فراوانی به‌دست بیارید.

از بین بردن رقبا

سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای شکست رقبا، بهینه‌سازی سایت است. کاربران وب‌سایت به جز صفحات اول برای رسیدن موضوع موردنظر خود، صفحات دیگر را جستجو نمی‌کنند.

بازاریابی شبانه‌روزی

با بهینه‌سازی و مدیریت سایت، بازاریابی به صورت 24 ساعته برای کسب‌وکار شما انجام می‌دهد، در حالی که ساعت کار اداری شما به پایان رسیده‌است.

فروش بیشتر

افزایش بازدید افراد از سایت شما، مشتریان بیشتری را برای خرید جذب خواهد کرد.

مراحل سفارش خدمات

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

   

  هزینه: توافقی
  متغیر نسبت به خواسته مشتری

  مدیریت و بهینه سازی

  امروزه با توجه به شرایط جوامع، هر کسب‌وکاری به سوی دیجیتالی شدن پیش می‌رود. اولین قدم برای ورود به دنیای اینترنت را شاید بتوان طراحی سایت در نظر گرفت. یک کسب‌وکار با داشتن سایت اختصاصی می‌تواند با مخاطبانی از سراسر دنیا ارتباط برقرار کند. یکی از دغدغه‌های شرکت‌هایی که در این زمینه فعال هستند، پشتیبانی سایتشان است.

  برای نگهداری سایت و به‌روز بودن آن و همچنین جهت بالارفتن اعتبار سایت باید به پشتیبانی آن اهمیت زیادی قائل شد. انواع مختلفی از سایت‌ها مثل سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، شخصی، مجله‌ایی و … وجود دارند که هریک باید پشتیبان به خصوص خود را داشته باشند.

  چهار دلیل برای اهمیت پشتیبانی وبسایت:

  پشتیبانی وبسایت اهمیت خاصی برای صاحب و خود سایت دارد که میتوان از دلایل اهمیت آن به موارد زیر اشاره کرد:

  •  شرکت روندی فعال در فضای مجازی دارد.

  اگر همیشه در فضای مجازی حضور داشته باشید می­توانید از رقبا و مشتریان خود اطلاع داشته باشید.

  • پشتیبانی باعث به‌روز بودن مطالب سایت می‌شود.

  اگر سایت شما پشتیبانی شود، طبیعتاً مطالب سایتتان همیشه در حال به‌روز رسانی خواهند بود و مخاطبی که به سایت شما مراجعه خواهد کرد از به‌روز بودن مطالب متوجه می­شود که شما فعالیت خوبی دارید و باعث جلب توجه مشتریان و مخاطبان می­شود.

  • پشتیبانی  از بروز خطرات احتمالی برای سایت جلوگیری می‌کند.

  با پشتیبانی وبسایت می­توانید احتمال بروز خطرات سایبری و ویروسی را به حداقل برسانید و در هنگام بروز مشکل سریعاً می­توانید آن را حل کنید.

  • ارتباط همیشگی با مشتریان و رونق گرفتن فروش و یا ارائه خدمات هم از مزایای این قضیه است.

  با پیشرفت تکنولوژی، همه کارها به سمت دیجیتالی شدن پیش می­روند و مراجعه حضوری کاهش یافته است. مشتریان هم از شما انتظار دارند همیشه آنلاین بوده و اگر سوال یا مشکلی برایشان پیش آمد، بتوانید حل کنید.

  پشتیبانی در دو نوع خلاصه می‌شود: فنی و محتوایی.

  پشتیبانی فنی به مسائل فنی، امنیت و برنامه نویسی سایت ارتباط دارد. در پشتیبانی فنی، فرد پشتیبان باید مشکلات و خطاهای سایت را بررسی و برطرف، سرعت لود سایت را کنترل و امنیت سایت را حفظ کند. پشتیبان فنی موظف است افزونه‌های مورد نیاز را نصب و به‌روزرسانی سایت را در زمان‌های مقرر انجام دهد.

  پشتیبانی محتوایی مربوط به مسائلی مانند انتشار محتوا، ویرایش مقاله‌های قبلی و به‌روزرسانی آن‌ها و همچنین بهبود سئوی سایت می‌شود. پشتیبان محتوایی سایت باید اعتبار و رتبه سایت را در گوگل بررسی کند و روش‌هایی برای بهبود رتبه سایت در گوگل بیابد.

  حال که به اهمیت پشتیبانی وبسایت آگاه شدید و دانستید که بخش بزرگی از کسب‌وکار اینترنتی شما مربوط به سایت شما برمی­گردد. اگر شما هم جزء کسانی هستید که فقط به طراحی سایت اهمیت می­دهید و طرح و برنامه‌ای برای پشتیبانی و نگهداری از سایتتان ندارید، باید این واقعیت را بپذیرید که داشتن سایت به تنهایی مشکل شما را حل نخواهد کرد.

  متخصصان و کارشناسان هنرمیکس برای پشتیبانی وبسایت شما با هزینه مناسب و برنامه‌ی بلند مدت و متناسب با هدف کسب‌وکار شما می‌توانند برای پشتیبانی وبسایت به شما کمک کنند.

  1
  3
  3
  4