هنر میکس

سفارش موسیقی تیزر

امروزه ساخت موسیقی تیزر برای ترغیب مخاطبان به دیدن بقیه‌ی ویدیو بسیار کارآمد است. برای ساخت آن در مدت زمان کوتاه و داشتن بهترین بهره‌وری، باید نکات زیادی رعایت شوند.

به دلیل در دسترس همگان قرار گرفتن این موسیقی در فضای مجازی، موزیسین‌ها باید به این بخش توجه خاصی داشته باشند. باید موسیقی و ویژگی‌های بصری استانداری داشته باشد تا این موسیقی در ذهن مخاطب ماندگار شود و بیننده را به سمت دیدن بقیه ویدیو سوق دهد.

1

چرا برای تیزرهای کسب‌و‌کارمان نیاز به ساخت موسیقی تیزر داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

بازاریابی

با اشتراک گذاشتن موسیقی تیزر تبلیغاتی جذاب، مطمئن باشید مخاطبین با اشتراک گذاری وسیع و رایگان آنها، برای شما بازاریابی می‌کنند.

جذب اعتماد مشتری

با شنیدن موسیقی، ویدئو برای شنوندگان و بینندگان جذاب شده و تیزر را به اشتراک می‌گذارند.

ماندگاری تیزر محصول

با شنیدن این موسیقی، ویدیو در ذهن شنونده ماندگار می‌شود و تا مدت‌ها و شاید تا همیشه، تیزر تبلیغاتی شما را به خاطر بیاورند.

تحت تأثیر قرار دادن احساست مخاطب

اکثر کاربران اینترنتی با تماشای تیزر به دلیل تاثیرگذاری این موسیقی ها، دست به خرید محصول می‌زنند.

مراحل سفارش خدمات

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

   

  هزینه: توافقی
  متغیر نسبت به خواسته مشتری

  موسیقی تیزر

  موسیقی یکی از عوامل موثر در افزایش بازدید تیزرهای تبلیغاتی هست، لذا از این مورد بسیار مهم نباید غافل شد، هر گونه سوال یا ابهامی درباره نحوه ساخت و یا سفارش آن دارید، با کارشناسان ما در میان بگذارید تا بتوانید با دید کاملا باز تصمیم گیری کنید.

  هنرمیکس تاکنون موسیقی های ویدیو بسیار زیادی را برای مشتریان از صنف‌های مختلف آماده کرده و می‌تواند یاری گر شما در این مسیر باشد.

  در کنار تاثیرات فوق العاده‌ای که برای این المان ذکر شد در صورت انتخاب اشتباه تیم سازنده می‌تواند آثار مخربی نیز داشته باشد و حتی ممکن است باعث کاهش میزان بازدید ویدیو های تبلیغاتی شما شود، پس در انتخاب تیم سازنده به شدت محطاط باشید.

  11