تیزر تبلیغاتی

تیزر، یک نوع محتوای ویدیویی و آگهی کوتاه تبلیغاتی است که ویژگی‌های جذاب کالا یا خدمات را در یک رسانه نمایش می‌دهد که شامل اطلاعات شنوایی یا دیداری است و ببینندگان را برای خرید کالا تحریک می‌کند. در واقع تیزر یک استراتژی رسانه‌ای برای جذب مخاطب است.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن، رئال، موشن گرافیک از انواع تیزرها است. تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن به دو دسته دوبعدی و سه بعدی تقسیم می‌شود. در تیزر تبلیغاتی رئال، بازیگران جلوی دوربین تبلیغ می‌کنند و همه چیز واقعی است.

ساخت انواع تیزر تبلیغاتی

چرا برای کسب وکارمان نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

بازاریابی

با اشتراک گذاشتن تیزر تبلیغاتی جذاب، مطمئن باشید مخاطبین با اشتراک گذاشتن رایگان آنها، برای شما بازاریابی می‌کنند.

جذب اعتماد مشتری

افراد با دیدن تیزر، احتمالاً به تبلیغات تیزر اعتماد پیدا می‌کنند و تمایل به خریدشان افزایش می‌یابد.

صرفه‌جویی در زمان

یک تیزر برای جذب مخاطبین باید در کمترین زمان آماده اکران با سرمایه‌گذاری مناسب باشد.

جذابیت‌های دیداری و شنوایی

در تولید تیزر برای جذب مخاطبین باید جنبه‌های دیداری و شنیداری مورد انتظار را به واقعیت تبدیل کنیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی

مراحل سفارش تیزر تبلیغاتی

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

  تیزر تبلیغاتی

  شروع از ۴,۰۰۰,۰۰۰تومان

  ساخت تیزر تبلیغاتی

  تیزر تبلیغاتی به مدلی از آگهی می‌گویند که حس کنجکاوی را در افراد به وجود می‌آورد و علامت یا سرنخ‌هایی را به او می‌دهد اما کاملاً از اصل موضوع سخن نمی‌گوید. این نوع تبلیغات اصولاً مختصر هستند و به مخاطب اطلاعات دقیقی نمی دهند زیرا هدف آن‌ها ترغیب مخاطب برای دنبال کردن موضوع است و قصد دارند که ذهن او به صورت مداوم در حال فکر کردن درباره ی مطلب باشد.

  اطلاعاتی که از یک تیزر دریافت می‌کنید، با وجود این که پیام مهمی در آن برای شما نهفته است، آن را به طور واضح بیان نمی کند و تنها قسمتی از اصل موضوع را به شما انتقال می دهند.

  پس میتوانید با ساخت یک تیزر تبلیغاتی جذاب کاربر را به مطالعه ی ادامه ی متن تبلیغاتی خودتان تشویق کرده و باعث ایجاد حس کنجکاوی در او شوید.

  چرا تیزر تبلیغاتی میتواند کسب و کار شما را متحول کند؟

  ۱.علاقه‌ی کاربران به برانگیختن حس کنجکاوی

  امروزه مخاطبین بیشتر از گذشته به حل مسائل پیچیده علاقه دارند و به دنبال موضوعاتی هستند که جالب باشد و نیاز آن‌ها را برطرف کند. تیزر همان موردی است که همه‌ی این موارد را با هم دارد.

  1. بهبود بخشیدن به روند رشد بازاریابی شما:

  این مورد از مزایای تیزر تبلیغاتی را دست کم نگیرید زیرا با ساختن تیزر منحصر به فردی که بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند، گام های بلندی به سوی تبلیغات حرفه ای برداشته‌اید. همچنین مخاطبین، تیزر شما را با دیگران به اشتراک می‌گذارند که این کار باعث بازاریابی می‌شود. پس یک تیزر به طور خودکار به بازاریابی کمک فراوانی می‌کند.

  ۳.اثر گذاری روی مغز

  این نوع تبلیغات اگر چه انواع مختلفی دارد اما یک نکته در تمامی آن‌ها مشترک است و آن هم تأثیر تیزر بر مغز انسان است.

  زمانی که ما یک تیزر را می‌بینیم یا می شنویم، برای مدت طولانی در خاطر ما ماندگار خواهد شد.

  ۴.جذب اعتماد

  تنها کاری که باعث می‌شود شما در رسیدن به هدفتان هیچ مشکلی نداشته باشید، اعتماد مشتریان به شمااست. تیزر یکی از مواردی به شمار می رود که در جذب اعتماد مخاطب بسیار اهمیت دارد.

  سفارش تیزر تبلیغاتی

  یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند کسب و کارتان را در دید مخاطب با کیفیت و منحصر بفرد نمایان کند، ساخت یک تیزر تبلیغاتی با کیفیت است. شما می‌توانید به راحتی سفارش تیزر تبلیغاتی را بر عهده‌ی افراد متخصص در این زمینه قرار دهید و از آن‌ها بخواهید که با کیفیت‌ترین تیزر را تولید و به شما تحویل دهند.

  سفارش تیزر تبلیغاتی

  توجه داشته باشید که در هنگام سفارش تیزر تبلیغاتی قبل از هر چیزی بهتر است به پیشینه و سابقه‌ی مجموعه و شرکت مورد نظرتان دقت کنید‌. صرفا ساختن یک تیزر تبلیغاتی باعث صعود کسب‌وکار شما نخواهد شد. چیزی که اهمیت دارد ساخت یک تیزر با کیفیت و هدفمند است. یک تیزر هدفمند با استفاده از یک سناریوی قوی، تجهیزات فیلم برداری به روز و افراد متبحر ساخته میشود.

  با در نظر گرفتن تمامی این موارد سفارش تیزر تبلیغاتی پردردسر و زمان‌بر نیست و می‌توانید در حداقل زمان ممکن از افراد متخصص این موضوع را درخواست کنید. پس اگر تا به امروز برای افزایش مخاطبین خود و کسب درآمد چندین برابر از طریق ساخت و به اشتراک گذاشتن تیزر اقدامی نکرده اید، لازم است هرچه زودتر این کار را انجام دهید. امیدواریم شاهد رونق و افزایش فروش و کسب درآمد شما در زمینه‌ی شغلی که به آن علاقه دارید، باشیم‌.