سفارش طراحی تراکت

تراکت یکی از پرقدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی برای کسب‌وکارها است. به طورکلی، طراحی تراکت برای معرفی محصول و یا خدمات کسب‌وکار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یک تراکت تبلیغاتی باید از نظر طراحی و چاپ، جذابیت و کیفیت بالایی داشته باشد تا خدمات کسب‌وکار به بهترین نحو توسط آن‌‌ها برای مخاطبین ارائه شود. در طراحی تراکت‌ها، می‌توانید خلاقیت خرج دهید و از برگه‌های براق و یا مات استفاده کنید.

سفارش طراحی تراکت

چرا برای کسب‌وکارمان نیاز به استفاده از تراکت داریم؟

دلایل زیادی را میتوان برای انجام اینکار بیان کرد؛
که مهم ترین آن‌ها را برایتان شرح داده ایم

مقرون‌به‌صرفه بودن

به دلیل پایین بودن هزینه‌های طراحی و چاپ تراکت نسبت به بقیه‌ی روش‌های تبلیغاتی، به یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات کسب‌وکارها تبدیل شده‌است و بازده خوبی برای صاحبان کسب‌وکار دارد.

ایجاد انگیزه برای مخاطبین

استفاده از تراکت به عنوان یک کوپن تخفیف، باعث ایجاد انگیزه برای نگهداری و دریافت تراکت در مخاطبین می‌شود.

تبلیغ کسب‌وکار

استفاده از روش توزیع مناسب تراکت به مخاطبین و جامعه‌ی موردنظر، باعث افزایش تبلیغات کسب‌وکار شما می‌شود.

جذب مخاطبین جدید و تبدیل آنها به مشتری

طراحی خوب و خلاقانه‌ی تراکت، باعث افزایش رضایت مخاطبین می‌شود و آن‌ها را به مشتری دائمی خود تبدیل می‌کند.

مراحل سفارش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

۱. مشاوره اختصاصی رایگان

۲. ثبت سفارش

۳. ارائه برنامه کلی

۴. تحویل نسخه اولیه

۵. تحویل نسخه نهایی

۶. خدمات پس از فروش

درخواست مشاوره قبل از خرید

  تعرفه خدمات و ثبت سفارش

  تراکت

  ۸۰,۰۰۰تومان

  تک رو

  تراکت

  ۱۲۰,۰۰۰تومان

  دو رو

  تراکت یکی از موثر ترین و البته کارآمدترین روش های تبلیغات محسوب می‌شود که در جوامع مختلف مورد استقبال قرار گرفته است و سازمان ها و شرکت های بزرگ با این روند تبلیغاتی توانستند فروش خود را چند برابر کنند. انواع مختلفی تراکت وجود دارد که پر استفاده ترین آنها، کاغذی و به اندازه A5  است.

  یکی از ویژگی های بارز تراکت ها تاثیرگذاری آنها بر جامعه مخاطب است که اکثر شرکت های بزرگ از این روش برای افزایش فروش و همچنین ارائه خدمات خود استفاده می‌کنند. نکات مهمی در استفاده از تراکت ها وجود دارد که باید به آنها توجه شود تا یک تبلیغات اصولی و بسیار حرفه‌ای برای افزایش فروش و ارائه خدمات وجود داشته باشد. جامعه استفاده از تراکت بسیار باز است و شما محدودیتی در انتشار و پخش آن ندارید و به راحتی و با هزینه های بسیار پایین می‌توانید نتیجه بگیرید.

  طراحی و نوع ساخت تراکت از جمله نکات مهم آنها به شمار می‌رود. شکل و شمایل و رنگبندی که در تراکت ها مورد استفاده قرار می‎گیرد و تاثیرگذاری که بر روی مخاطب دارد، از جمله ویژگی هایی هستند که طراح روی این موضوع تمرکز داشته باشد. نوع طراحی نسبت به کسب و کار و خدماتی که قرار است تبلیغ شود نیز مهم است و قبل از هر چیزی باید به این موضع توجه شود.

  بعد از انتخاب طراحی مناسب، دومین قدم مهم در طراحی تراکت ها انتخاب رنگبندی درست و اصولی است تا تاثیرگذاری ۱۰۰ درصد روی مخاطب داشته باشد و از این طریق بتوان تبلیغ خود را به سریع ترین روش ممکن به سوددهی و همچنین موفقیت رساند. بخاطر همین موضوع باید با توجه موضوع تبلیغ رنگنبدی مناسبی انتخاب شود.

  برای مثال تبلیغ یک گلفروشی بهتر است از رنگبندی های صورتی و قرمز باشد تا بجای استفاده از رنگبندی های سرد مانند مشکی و قهره‌ای که هیچ ارتباطی با موضوع ندارد و قطعا تاثیرگذاری پایینی نسبت به گزینه های دیگر خواهد داشت.

  سفارش آنلاین طراحی تراکت

  در سفارش طراحی برای تراکت باید به این نکته توجه کنید که طراح شما فردی خلاق و خوش فکر است و توانایی این را دارد که ایده های بسیار جذاب و قابل قبولی پیاده سازی کند. در کنار آن باید به این توجه کنید که سفارش شما کپی برداری از دیگر تراکت ها و یا تبلیغات های طراحی و ساخته نباشد تا تطابق موضوعی با آنها نداشته باشد.

  البته نوع طراحی تراکت هم بسیار مهم و تاثیرگذار است، مثلا برخی تراکت ها نیازمند توضیحات بیشتر هستند و این نیازمند استفاده از دو طرف تراکت است که تاثیرگذاری مثبت و زیادی داشته باشد. برخی تراکت ها هم نیازمند توضیحات مختصر و مفید هستند که در یک طرف چاپ می‌شود که باز هم نسبت به موضوع و کلا نوع تبلیغ قطعا تفاوت هایی خواهد داشت.

  برای اینکه یک تبلیغات موثر و مفید داشته باشید بهتر است قبل از تصمیم گیری، موضوع  و مخاطب خود را انتخاب کنید و بعد از آنها اقدام به سفارش طراحی تراکت دهید تا یک خروجی مناسب و مفید برای کسب و کار و یا خدمات خود داشته باشید.