هنر میکس

ساخت آوای انتظار

آوای انتظار، آهنگی است که در صورت تماس با خط شما برای فرد منتظر در پشت خط، آهنگ و ترانه پخش می‌شود. بسته به نوع اپراتور خود، امکاناتی مانند امکان پخش یک آهنگ برای تمامی مخاطبان، امکان انتخاب چند آهنگ به عنوان پیش فرض، امکان تنظیم حالت پخش تصادفی بین چند آهنگ مورد نظر و … وجود دارد.

شما می‌توانید آوای آنتظار اختصاصی خودتان را به منظور جذاب‌تر کردن تماس‌هایتان داشته باشید.

1

چرا برای کسب وکارمان نیاز به آوای انتظار داریم؟

دلایل بسیار زیادی را میتوان برای ساخت آوای انتظار بیان کرد؛
که مهم ترین آنها را برایتان شرح داده ایم.

ارائه‌ی پیام تبلیغاتی به مخاطب

پیام تبلیغاتی برای برقراری ارتباط با مخاطب و جلوگیری از کسل شدن تماس گیرنده استفاده می‌شود.

انتقال پیام به مخاطب

این پیام می‌تواند گزیده‌ای از سخنان، کلامی از بزرگان و یا اعلام بروز مشکلی باشد که با آوای انتظار، این پیام به تماس گیرنده منتقل می‌شود.

آماده‌سازی تماس گیرنده برای داشتن یک مکالمه‌ی مفید

با پخش آوای انتظار، به تماس گیرنده فرصتی اعمال می‌شود تا خود را برای یک مکالمه‌ی مفید و موثر آماده کند.

کاهش حس نامطلوب تماس گیرنده

در زمان انتظار تماس گیرنده، آوای انتظار متناسب با آهنگ درخواستی خود شما پخش خواهد شد تا تماس گیرنده حس نامطلوب و کسل کننده‌ای در آن هنگام نداشته باشد.

مراحل سفارش ساخت آوای انتظار

درخواست مشاوره قبل از خرید

  350,000 تومان

  آوای انتظار نوع 1

  500,000 تومان

  آوای انتظار نوع 2

  سفارش ساخت آوای انتظار

  سفارش ساخت آوای انتظار این روز ها از محبوبیت بسیاری بین مردم برخوردار است و با پیشرفت تکنولوژی، انتظارات مردم از سطح فناوری بیشتر شده است. افراد زیادی برای منحصر به فرد بودن آوای انتظار خود و ایجاد یک حس دل نشین در ذهن تماس گیرنده به دنبال شخصی سازی و ساخت آوای انتظار مخصوص خود هستند. در ابتدا باید بدانیم منظور از آوای انتظار چیست؟ منظور از آوای انتظار، موزیک و یا آهنگی است که هنگام تماس با شما برای فرد تماس گیرنده پخش می شود.

  برای خود شما نیز حتما پیش آمده است که با کسی تماس گرفته‌اید و با این که به شدت عجله داشتید، ولی بخاطر این که بر روی تماس های تلفنی آن فرد آوای انتظار فعال شده بود، به آسانی توانستید منتظر بمانید و حتی شاید این فرایند انتظار برای شما لذت‌بخش نیز باشد، پس به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال آن هستید که کاربر با حوصله منتظر پاسخگویی شما بماند حتما آوای انتظار را بر روی تماس‌های خود فعال کنید.

  پخش آوای انتظار برای همه ی اپراتور های داخلی امکان پذیر است. تنوع آوای انتظار برای سفارش ساخت بسیار زیاد است به گونه ای که می توان تنها از یک موزیک بی کلام یا آهنگ های کلام دار استفاده کرد.

  هدف از سفارش ساخت آوای انتظار

  دلایل زیادی برای سفارش آوای انتظار اختصاصی وجود دارد. یکی از مهم ترین هدف های سفارش ساخت آوای انتظار، ایجاد حس خوب برای فرد تماس گیرنده است. در هنگام تماس ممکن است فرد با شنیدن صدای بوق تماس حس کسل کننده ای داشته باشد؛ اما با شنیدن آوای انتظار خاص شما احساس خوشایندی می کند.

  هم چنین می توان از سفارش اختصاصی برای انتقال پیام به مخاطبان استفاده کرد. این پیام ها می تواند یک جمله عاشقانه، ابراز احساسات یا سخنی از بزرگان باشد. از دیگر ویژگی های مهمی که سبب می شود تا سفارش آوای انتظار از اهمیت بالایی برخوردار باشد، انتقال پیام و یا تبلیغات است.

  تیم تولید محتوای هنرمیکس می‌تواند آوای انتظار شما را برای تمامی اپراتور ها و خطوط ثابت طراحی کند، پس اگر نیاز به مشاوره در این زمینه دارید، همین الان با مشاوران ما در ارتباط باشید.